Zamiast ekranu powitalnego ramka z windowska 98

Witam. Mam pewien problem. Zamiast normalnego zwykłego logowanie win XP, muszę wpisywać nazwę i hasło. W Panel Sterowania> Konta Użytkowników> Zmień Sposób Logowania mam zaznaczone żeby wyświetlał się ekran powitalny. Jest to uciążliwe, ponieważ z tego komputera korzystam Ja, Siostra, i Tata ;/ Trudno jest, więc ciągle przepisywać nazwe i haslo ;/

Z góry dziękuje i Pozdrawiam :slight_smile:

Automatyczne logowanie

http://support.microsoft.com/kb/315231/pl

W kluczu HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft Windows NT\CurrentVersion\Winlogon

Dodać nową wartość REG_SZ o nazwie DontDisplayLastUserName i dać jej parametr 0.

W menu start->uruchom wpisz: control userpasswords2

i tam odznaczyć pole "Aby używać tego komputera, użytkownik musi wprowadzić nazwę użytkownika i hasło

Nie chodzi mi o auto logowanie tylko o to abym miał ekran powitalny ;/

Aha, no to odwrotnie:

W menu start->uruchom wpisz: control userpasswords2

i tam zaznacz pole "Aby używać tego komputera, użytkownik musi wprowadzić nazwę użytkownika i hasło

To jest to samo :stuck_out_tongue:

Darooo94 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Ależ, nie. Tam było odznacz, a teraz jest zaznacz.

Nadal nie rozumiesz, że twoje wypowiedzi dotyczą autologowania a mi nie chodzi o to …

Otwórz notatnik i wklej

zapisz jako plik.reg >> wszystkie pliki

b57f17008275c957m.jpg

powstanie plik o takiej ikonie

062aec4c9b51c033m.jpg

w który dwa razy klikniesz potwierdzisz chęć dodania do rejestru potem restart

:slight_smile: