Zamiast Kartki z e brzydactwo!

Jak to naprawić?? Nie chcę tej ikony tylko tą normalną! beznazwywy0.jpg

Jaka to przeglądarka ? u mnie w operze ta ikona zależy od tego jaka jest ustawiona na stronie.

IE 6

najgorsze co mogłeś wybrać.Natychmiast zmień tą przeglądarke na firefox,opera i nie będzie problemu z tą ikonka.W IE ciągle się coś psuje dodatkowo masz takie atrakcje jak wirusy itd.

Nie, chcę IE 6

To już twój wybór. Ja też nie chciałem opery i teraz jestem zadowolony z niej. Trzeba się przyzwyczaić a to trwa z miesiąc.

Jak nie chcesz to w czym problem :mrgreen: nie zawracj sobie głowy głupim syfiastym ie ,który jak masz win to musi byc w systemie. :lol:

Przeczytałeś to źle bo to znaczy: Niechcę zmieniać, chcę mieć IE6

to sobie miej,są to zwykłe błędy w IE… :puppydogeyes:

Ale mi pomogłeś

Ok.Ale to Twój wybór do czyności takich jak wchodzenie na konto bankowe radze zmienić jednak na firefoxa/opera.Ale i tak wirusy masz gwarantowane 7 już troche połatali i zerżneli od firefoxa rozwiązania ale 6 jest dziruwa jak sito.

Przeszukałem cały katalog IE w poszukiwaniu tej ikonki i nie mam pojęcia gdzie ona może siedzieć.Ale w IE należy się do takich błędów przyzwyczajić.Pzdr.

Dziękuje, do zamknięcia:)

wiem wiem do zamknięcia, ale może to przeczytasz mokreoko. Miałem IE6 do czasu wyjścia IE7 i zgodzę się z przedmówcami, że ta przeglądarka ma wiele błędów i nawet łatki nic nie pomogły. Jeżeli chcesz zostać przy IE to zmień tylko wersję na nowszą, a nowsza jest dużo lepsza i bezpieczniejsza. Według mnie lepsza od najnowszej Opery (miałem z nią trochę problemów). A co do:

to przez każdą przeglądarkę mogą dostać się wirusy (za ich blokowanie odpowiada program antywirusowy, nie).

To prawda ale przeglądarka też wpływa w dużym stopniu na bezpieczeństwo im mniej ma bugów i im jest mniej popularna tym jest bezpieczniejsza.IE do takich nie należy.Wiele też zależy od użytkownika i jego postępowania.

Nie jest tak, iż im mniej popularna tym mniej błędów i bardziej bezpieczna :slight_smile: ; po prostu wiele błędów jest jeszcze nie znana i nie wychodzi na nie łatka. IE6 nie należy do nich, ale IE7 można bez obaw zaliczyć do tych bezpiecznych. A najlepszym sposobem omijania wirusów na stronach jest przyglądanie się adresom http. :slight_smile:

dobra ,ale to nie rozwiązuje problemu ,skupmy sie na problemie ,a nie pierniczeniu co lepsze a co gorsze

trzebaby grzebać w folderach IE6 lub rejestrze; chyba łatwiej zainstalować nowszą wersję IE, nie

Tak jest nie chcesz wierzyć nie wierz zobacz na IE jest używana przez mase ludzi i co pełno wirów przez nią przechodzi bo są one robione pod kątem IE.A zobacz taki mało popularna (no może ostatnio już nie bo ludzie zmądrzeli) Opera chyba najbezpieczniejsza przeglądarka.Co do IE7 długo to ona bezpieczna nie będzie :mrgreen: .

Jesteś modem ? :lol: To może pomóż go rozwiązać a nie nabijaj posty.

w folderach IE jej nie ma.Jednak fakt zainstaluj nowszą wersje IE bo troche bezpieczniejsze a i tak w systemie musi być moja rada nie używaj,być musi monopol kochany :lol: