Zamiast kursora - czarny kwadracik

Witam,

mam następujący problem - co jakiś czas zamiast kursora pojawia się czarny kwadrat, mniej więcej 1cm x 1 cm. Jest to dosyć uciążliwe, gdyż wtedy trudno “trafić” we właściwe miejsce. Nie zauważyłam właściwie reguły kiedy tak się robi. Wydaję się, że przeważnie jak mam otworzoną przeglądarkę.

Co to może być? I jak się tego pozbyć? Mam Viste Home Premium. Sterowniki do karty graficznej mam aktualne.

Dzięki za pomoc :slight_smile:

Hmm, strony mają możliwość ingerencji w kursor. Jeżeli to jakaś luźna strona to możliwe, że zrobili coś takiego. Jeżeli to jest na różnych stronach to może to być jakiś dodatek w co wątpię.

Zgadzam się z WooQash’em. Może to być jedynie taki gadget na stronie. Ale żeby się upewnić, wgraj sobie jakiś inny schemat i sprawdź czy problem będzie się powtarzał. Jeśli tak to spróbuj zaobserwować w którym momencie (najeżdżając na jakiegoś linka czy może reklamę czy może coś zupełnie innego).

Jeśli to się dzieje tylko na konkretnej stronie, to daj linka do tej strony to sam sprawdzę czy u mnie coś takiego się dzieje i wtedy będzie wiadomo w czym tkwi problem.

we właściwościach myszy zmień kursor na inny i wtedy spróbuj.

Dzięki za odp :slight_smile: Jak narazie kursor działa w porządku, jak zacznie znów wariować - dam znać. Ale z tego co pamiętam to zachowywał się dziwnie nie tylko na jednej specyficznej stronie. I jak już był kwadracik, to niezależnie od tego co akurat miałam otwarte (niekoniecznie nawet przeglądarkę) znikał dopiero po chwili. I jak pisałam - od czasu do czasu to się zdarza.

Dzięki jeszcze raz i będę więcej obserwować te zmiany. :slight_smile: