Zamiast polskich liter wyskakują krzyzyki, kółka, itp

Podobny temat założyłem wczoraj, lecz został usunięty, nie wiem czemu… tacy sa admini. Ale mniejsza z nimi, może tego nie usuną.

1.Opcje regionalne i językowe - ustawiłem na język polski, nic nie pomogło

2.Przywracanie systemu tez nie pomogło, problem powrócił po ponownym wł. komputera

Daje screena

xpdi7.png

Proszę o pomoc…

Kiedyś miałem coś podobnego. Nazwy pików i folderów zaczęty zmieniać się w dziwne znaki. Problem byl poważny, bo okazalo się że sypnął się mój dysk twardy Samsung. Sprawdż, czy nie ma uszkodzonych sektorów. Jeśli nie ma to znaczy to “jedynie” problem z Windowsem, ale nie wiem jaki:-)

Złączono Posta : 22.12.2006 (Pią) 21:48

Kiedyś miałem coś podobnego. Nazwy pików i folderów zaczęty zmieniać się w dziwne znaki. Problem byl poważny, bo okazalo się że sypnął się mój dysk twardy Samsung. Sprawdż, czy nie ma uszkodzonych sektorów. Jeśli nie ma to znaczy to “jedynie” problem z Windowsem, ale nie wiem jaki:-)

Mogę się mylić ale wydaje mi się, że:

  • albo ustawiłeś jako domyślną czcionkę interfejsu font o nazwie Windings

  • albo czcionka, którą miałeś zapisaną w bieżącej kompozycji (domyślnie to Tahoma) jest uszkodzona lub całkiem zniknęła z systemu.

Jednym słowem - sprawdź czy w/w czcionka jest zainstalowana w systemie i czy nie jest uszkodzona.

Masz zmienione czcionki lub schematy.

Wejdz na konto Admian, lub uzytkownika z ogr. albo na goscia i wyeksportuj klucz - cały HKEY_CURRENT_USER\Control Panel zapisz go do pliku.reg.

Wejdz ponownie swoje konto i zaimportuj ten zapis, a wszystko powinno wrocić do normy.

(Przed importem usun stary klucz HKEY_CURRENT_USER\Control Panel)

Restart komputera

tak, jednak chodzi o czcionki, bo wogole ich nie mam w windowskie :stuck_out_tongue:

moze ktoś wrzucić na serwer chociaż czcionki:

*thamona

*times new roman

uzytkownik6 czcionki z systemu znajdują się na płycie z windowsem

ok zdobyłem wszystkie czcionki, wkleiłem tam gdzie trzeba i zamknąłem. Wszystko było ok. Po ponownym włączeniu komputera problem znowu wrócił. Wszedłem do “czcionek” i tam było pusto.Wkleiłem jeszcze raz zamknąłem okno i jeszcze raz wszedłem w czcionki (bez ponownego włączenia komputera) Czcionek nie było. co dalej mam robić xD ?

Pytanie kontrolne: Czy mógłbyś napisać jak (skąd) wziąłeś te czcionki i jak “wkleiłeś tam gdzie trzeba”?

Drugie pytanie kontrolne: Zresetowałeś, wg porady Piotra P. wpisy w rejestrze przez podmianę na pochodzące z (miejmy nadzieję :slight_smile: ) nieuszkodzonego profilu innego użytkownika?

Wzielem je od kumpla z dysku (problem znowu był) Następnie z płyty CD a wkleiłem je do … START>USTAWIENIA>PANEL STEROWANIA>CZCIONKI

Tak !

Złączono Posta : 23.12.2006 (Sob) 17:33

Wzielem je od kumpla z dysku (problem znowu był) Następnie z płyty CD a wkleiłem je do … START>USTAWIENIA>PANEL STEROWANIA>CZCIONKI

Tak !

Złączono Posta : 23.12.2006 (Sob) 17:33

Wzielem je od kumpla z dysku (problem znowu był) Następnie z płyty CD a wkleiłem je do … START>USTAWIENIA>PANEL STEROWANIA>CZCIONKI

Tak !