Zamień szary na niebieski wygląd

ja jakiś kiepski jestem :stuck_out_tongue_winking_eye: masz linka i powiedz z tego scrennu co mam tam wybrać http://img506.imageshack.us/img506/1888/beztytu322udi7.jpg

PS. A tak przy okazji to sobie zobacz jak ten pasek wygląda :frowning: taki szary a ja chce start zielony i pasek niebieski :frowning: no okienka normalne

PS2. Jeszcze mi nie działa “pomoc i obsługa techniczna” :frowning:

masz kliknąć 2 razy na załaduj plik określonego stylu…,

w oknie, które się otworzy zaznacz “włącz” i wpisz do paska adresu

poniżej X:\windows\resources\themes\luna\luna.msstyles , i ok na dole

x - partycja z windows

być może będziesz musiał zresetować

Nikt nie umiał mi pomóc więc zainstalowałem system Windows jeszcze raz ;] wsumie sie przydało bo były śmieci :stuck_out_tongue:

Dajcie mi teraz linki co mam ściąnąć do: antywirow, tych dirext itd. itp. Dzięki :lol:

Jakiego chcesz anty-vira??

Avast: Kliknij Tutaj, aby sciagnac

DirectX: Poszukaj TU

EasyCleaner: Czysczenie rejestru, itp. Kliknij, aby sciagnac.

Jak chcesz cos wiecej to pisz ;).

ja chce to co potrzebne jest i najważniejsze po reinstalce windowsa :stuck_out_tongue: Daj to co uważasz za słuszne, i to co gry obsługuje to… co nowa wersja 11 jest :smiley:

Złączono Posta : 06.01.2007 (Sob) 15:05

daj tez do tych winrarow i zipow bo nie mogę plików wypakować :smiley:

Winrar:DOWNLOAD

Winamp: DOWNLOAD

DirectX: DOWNLOAD

Zaraz dam firewalla, i jeszcze inne narzedzia ;).

Złączono Posta : 06.01.2007 (Sob) 14:13

Firewall: DOWNLOAD

Co jeszcze potrzebujesz??

narazie zainstaluje to :smiley: edytuje posta jak jeszcze coś będe potrzebował. Dziękuje za pomoc

Złączono Posta : 06.01.2007 (Sob) 18:08

Ten program power shot czy jakoś tak i irfan view do obrazu jeszcze jak byś mógł daj linka

Powershot…Nie znam, ale infran view zapodaje ;).

Infran View

a jakieś stery do głosu ?? Bo głosu nie mam w słuchawkach i głośnikach :frowning: :frowning: :frowning:

Jaka karta muzyczna??

VIA AC’97 Enhanced Audio Controller PCI

Złączono Posta : 07.01.2007 (Nie) 0:08

już mam sterowniki :wink:

Ein moment. Ściągnij to… http://www.centrumxp.pl/Img/Art/Skiny/uxtheme.zip

może po prostu zablokowała się możliwość zmiany skór i uruchom

postępuj w/g wskazówek na

http://www.centrumxp.pl/Home/304,1,Jak_ … skiny.aspx

i zobacz czy pomogło …

Jeśli nie będziemy szukali dalej.

Jejuś… dla czego tylko jedna osoba wpadła na pomysł, że to usługa wyłączona??? Wystarczyło podać jak to włączyć i wsio -> zadziałałoby (nie raz sama miałam podobny problem)… A wy tu o wirusach i tym podobnym…

MAKABRA!!

Czyżby nikt nie grzebał w usługach systemowych?? Nikt nic nie psuł !!

a sprawdz czy masz wogole w usługach włączone kompozycje?bo ja jak miałem wyłączone to tez miałem taki styl… :lol:

NARESZCIE!! Ale chyba już trochę za późno, on już przeinstalował system :slight_smile:

:twisted:

Lepiej późno niż wcale… :slight_smile:

A więc na przyszłość:

  1. Start -> Panel Sterowania -> Narzędzia Administracyjne -> Usługi -> Znajdź Tematy Windows, albo coś w tym rodzaju (wiem, że mieszam, ale od roku nie mam systemu polskiego tylko angielski i trochę trudno mi :slight_smile: więc proszę o pomoc tych co mają polski :slight_smile: )

  2. Prawy klawisz myszy -> wybierz Właściwości -> Tam gdzie masz sposób uruchamiania (pewnie wówczas był nastawiony na “Wyłączony”…) kliknij i zmień na “Automatycznie”… Następnie wciśnij “Zastosuj”…

  3. Poniżej od tego “Automatycznie” Znajdziesz przyciski: Start, Stop, Pauza, Restart… Wciśnij Start…

  4. Wsio… przejdź do Właściwości pulpitu (czy kompozycje - jak zwał, tak zwał)… dalej jest to co było opisywane wcześniej :slight_smile:

Pozdrawiam

P.S. Jak ktoś ma polski system i zauważył w moim tekście błędy związane z tłumaczeniem, to poproszę napisać poprawnie… niestety mam angielski system, a wiadomo, że Polacy nie zbyt poradzili sobie z jego tłumaczeniem :wink:

No dobra już przeinstalowałem windows i już mam wszystko git… Temat do zamknięcia