Zamień szary na niebieski wygląd

moj komp wyglada tak:

KLIK

Co zrobić aby był spowrotem taki fajny, niebieski ? bo grzebałem i popsułem :frowning: POMOZCIE bo tak sie skupic nie moge i sie czuje jak nie u siebie :(:(:frowning:

EDIT

Nie wstawiaj tak dużych obrazków bezpośrednio na forum.

Obrazek zastąpiono linkiem.

Sdar

Proszę zmienić tytuł na konkretniejszy (użyj opcji icon_edit.gif

Eee… prawy klawisz myszy -> właściwości -> wygląd -> Styl XP??

no nie zupełnie o to mi chodziło… chodzi mi o to żeby przycisk start był zielony ten pasek niebieski a tam tego nie mozna ustawić… zobacz u 1poście “klik” jak moj pulpit wyglada :smiley: a wtgladac ma tak: http://www.wpc-fr.net/images/articles/f … screen.jpg

prawy guzik myszy , właściwości , okienko “Kompozycje” i wybierasz “Windows XP”

Yyy… nic nie pomogło nadaj przycisk start i ten pasek są szare :frowning: ja chce start zielony i pasek niebieski :(:(:frowning: aha i te okienka tez naja miec swoj kolor :frowning: pomozcie, proszę

Złączono Posta : 06.01.2007 (Sob) 1:40

odpowiedzcie mi do jutra rana :slight_smile: dzieki bo nie chce miec takiego brzydkiego wygladu

Moim zdaniem powinieneś spróbować ustawieniem: prawym klawiszem myszki na “Mój Komputer” -> “Właściwości” -> zakładka “Zaawansowane” -> pierwszy przycisk “Ustawienia” (tam gdzie jest napisane “Efekty wizualne, planowanie…”) -> w zakładce “Efekty wizualne” zaznacz opcję (kropkę) “Dopasuj do uzyskania najlepszego wyglądu” -> “Zastosuj” i pozamykaj wszystkie okna. Oczywiście kompozycja musi być ustawiona jako “Windows XP”.

sprawdż przede wszystkim, czy masz włączoną usługę kompozycje

w usługach, powinna być ustawiona na start automatyczny, ponadto

kliknij prawym na menu start, właściwości - może masz zaznaczone

klasyczne menu start

a co masz w folderze /windows/resources/themes ??

Witam :slight_smile:

Zapewne chodzi Ci o to:

PPM na pulpicie właściwości zakladka wygląd schemat kolorów zmień na niebieski

To co mówicie nie pomogło

W tym katalogu mam: Luna, Luna.theme, Windows Classic.theme

jeżeli czegoś brakuje to weż wyślij na e-mail: gg505@wp.pl

No to kliknij na Lune (pilk kompozycji Windows XP)

nic nie zmienia :frowning: grrr… wiecie jakie to jest denerwojace taki wyglad ? :frowning:

Jak nic nie pomaga to może spróbuj przywracania systemu.

wstyd sie przyznać :oops: :oops: :oops: ale miałem wyłączone przywracanie systemu i nie moge przywrocić :frowning: dopiero teraz włączyłem :(:(:frowning: co teraz ?

Sciagnij sobie 30dniowy program StyleXp ktory zmieni ci wyglad na XP, Apple… Wtedy po odinstalowaniu go moze ci zostanie nadal XP :slight_smile:

Heh a zadnych plikow nie usuwales z WINDOWS??

usuwałem ale tylko te co tu http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=76580 napisali żeby usunąć :stuck_out_tongue: daj link do stylexp, ok ? dzieki

Link do Style XP

http://dl.softportal.com/load/StyleXPInstallMale.zip

Mam nadzieje ze to cos pomoze. Sprobuj zainstalowac wybrac ikony od WIN XP itd. A pozniej odinstalowac. Mam nadzieje ze pomoze.

no instasluje program i daj jakąś instrukcje jak mam tam wybrac zeby start był zielony i ten pasek niebieski ?

spróbuj zmusić system do użycia w końcu specjalnie dla niego

skrojonych szatek - wpisz w uruchom gpedit.msc , naciśnij enter;

w oknie otwórz konfiguracja użytkownika>szablony administracyjne

>panel sterowania>ekran - kliknij kompozycje pulpitu i dwukrotnie

załaduj plik określonego stylu lub wymuszaj załadowanie…

zaznacz włączone i wpisz ścieżkę do stylu luna - ścieżkę masz podaną poniżej jako przykładową - windir=windows, kliknij ok

ponadto powyżej w składniki systemu windows-eksplorator windows

sprawdż czy nie masz włączonej opcji użyj powłoki klasycznej