Zamieniać HP na Ultimate?

Czy upgrade’ował ktoś HP na Ultimate?

Warto? :slight_smile:

Nie upgradowałem ale miałem dużo doczynienia z HP i U… Różnicy jednak dla normalnego zjadacha chleba jest nieistotna a co za tym idzie nieopłacalna :wink:

Jak masz leglalną wersje Ultimate’a to od razu upgrade’uj. Będziesz miał DreamScene kilka nowych schematów dzwiękowych i 2 nowe gry Microsofta.

mam legalnego HP (Home Premium) i za upgrade do Ultimate musiałbym zapłacić - dlatego pytanie: czy warto. Bo jeżeli tylko gierki + schematy dźwiękowe to podziękował. A co to jest “DreamScene”?

Ruchoma tapeta tj. ustawiasz klip filmowy i robi on jako tapeta (w tle masz film)

http://pl.youtube.com/watch?v=8MZyRoJv-U8

Witam, po co instalować Ultimate skoro najodpowiedniejsza do domu HP cena średnia, a jak ktoś chce DreamScene to i na HP i może mieć :smiley:

Za gierki podziękował a schemat też mnie nie interesuje bo se przegrałem schemacik z XP :smiley:

Pozdrawiam

Wszystkie edycje Visty maja takie same wymagania systemowe - począwszy od Home Basic po Ultimate. Jedynie interfejs Aero podnosi poprzeczkę do dx9 i 1gb ramu, natomiast jeżeli ustawimy “styl klasyczny windows” to kazda edycja będzie chodziła identycznie szybko, wydajnie i “stabilnie” na danej specyfikacji.

Wracając do pytania “czy warto” to szczerze odradzam. Sam wywaliłem kupe kasy na ultimate zaraz po premierze, z nadzieja ze “ultimate extras” wyniosą ta edycje wysoko ponad inne… i co??.. dostałem kilka tapet i pokera :expressionless: … WIELKA PORAŻKA! :?

Przejrzyj sobie dokładnie jakie są różnice pomiędzy HP i Ultimate i zastanów się czy naprawdę potrzebujesz funkcji z tej wyższej edycji.

a jak to na HP ustawić???

kamil1555 , napisz do mnie na PW :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam, ja również odradzam, zainstalowałem na 30 dni ze swojej płyty Ultimete (na każdej płycie są wszystkie edycje) i się zawiodłem, DreamScene miałem na HP, sterowanie za pomocą głosu odmawiało posłuszeństwa i miał gorszą stabilność niż na HP. A jeśli potrzebny ci Bitlocker to kupuj ultimate, ale są darmowe odpowiedniki w KŚ lub inne.

Pozdrawiam

Jeżeli ktoś ma zamiar kupować Ultimate lub robić płatny upgrade to jest to nie opłacalne, jak ktoś ma za darmo windowsa wtedy mamy dostęp do bardziej zaawansowanych funkcji np. BitLocker.