Zamieniki tuszy do drukarki cannon mp230

witam mam pytanie gdzie mozna kupic tusze zamienne do drukarki pixma mp230

Na Allegro

Postaram się być grzeczny i nie odpowiem, że “w aptece”:
https://allegro.pl/kategoria/drukarki-i-skanery-tusze-9108?string=MP230&order=qd&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-ele-1-3-1003

Jak bardzo dużo i w miarę często drukujesz, to ma wtedy sens CISS: działa to tak, że wsadzasz zamiast tuszy specjalne atrapy kartridży tuszy a te są podłączone na zewnątrz do dużych zbiorniczków z tuszem:

https://pl.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20171229120050&SearchText=mp230

Możesz kupić w necie, możesz kupić w stacjonarnym sklepie. Warto sprawdzić obie możliwości, bo nie zawsze zakup w sieci jest opłacalny, ze względu na dodatkowy koszt dostawy, który przy niedrogich tuszach może być równowartością dodatkowego pojemnika. Ja akurat zaopatruję się w tonery i robię to tutaj http://wpc-tusze.pl/

Proponuję sprawdzić ofertę tego sklepu, są producentami zamienników ActiveJet, a są to tusze dobrej jakości.
I taki +, że jeśli masz gdzieś ich salon w okolicy to odbiór darmowy

Zakup jako tako nie jest kłopotem, większym problemem jest jakość zamienników - najważniejsze by nie były regenerowane ( napełniane). Osobiście uzywam ActivJetów lub Actisy i jakośc druku jest bardzo dobra.

Zamiennik zamiennikowi nie równy niestety. Polecam zerknąć na https://allebiuro.pl/tusze-canon/tusz-czarny-canon-pg-512-pg510-zamiennik-refabrykowany/ :slight_smile: