Zamienink do Subedita (Konwersja i ustawianie napisów)

Witam,

Jestem szczęśliwym, chociaż nie zawsze, posiadaczem Windowsa 7 i z tego powodu nie mogę używać Subedita którego uważam za jeden z najlepszych odtwarzaczy. Próbowałem podanych i na tym in na innych forach sposobu instalacji Subedita ale z jakiś powodów ona nie działa.

Do odtwarzania filmów obecnie używam Gom-a którego szczerze polecam. Program niestety posiada jedna mała wadę otóż nie odtwarza wszystkich formatów napisów. I tu dochodzimy do sedna sprawy:

czy znacie program w którym:

  • w łatwy sposób można konwertować napisy (jak w subedicie) pomiędzy różnymi formatami czasowymi i klatkowymi

  • Można synchronizować napisy do filmu (subedit ma taki fajny trick z ctrl+F1 na początku i ctrl+F2 na końcu filmu)

  • Można edytować napisy przeglądając film.

Wiem ze tak naprawdę potrzebuje Subedita ale jak już mówiłem nie działa on u mnie. Szkoda ze nie jest już rozwijany.

Bestplayer 2 ma przesuwacz napisów i konwerter do innych formatów. Nie ma w nim jednak edytora, Poprawiam literówki w notatniku.

http://www.dobreprogramy.pl/BESTplayer,Program,Windows,12658.html

Wypróbuj Subtitle Edit albo Subtitle Workshop (bądź inny edytor napisów z możliwością podglądu wideo) - przy czym w Subtitle Edit jest całkiem ciekawa opcja, synchronizacja wizualna.