Zamiennik do drukarki HP DeskJet 2050

Jak w tytule chciałabym się dowiedzieć jakie są najlepsze zamienniki do drukarki HP DeskJet 2050. Jak na razie kupowałam oryginalne, ale one strasznie szybko się kończą, od kupna ostatniego nie minął nawet miesiąc, a już mi wyskakuje wiadomość, że się kończy. I to wcale nie drukowałam tak dużo, to było mniej niż 100 stron. Dlatego chciałabym się dowiedzieć czegoś o zamiennikach, które najlepiej by się nadawały. I czy nadawały by się do tego tusze Active Jet.

Z góry dzięki za pomoc.

Nadawałyby się. Pytanie tylko czy na kupowaniu zamienników ActiveJeta coś zaoszczędzisz. One kosztują prawie tyle, co firmowe kartridże HP.

Owszem ActiveJet kosztuje porównywalnie tyle, co oryginał, jednak za podobne pieniądze otrzymujemy znacznie więcej tuszu niż daje HP. różnice są niekiedy bardzo duże, do 300% więcej tuszu.

A te tusze to mają jakieś numery np. mój oryginalny czarny tusz ma numer CH561E. Skąd mam wiedzieć jaki tusz mam kupić z ActiveJet? Mam się o to zapytać pracownika w sklepie czy kogo, bo nigdy się takim czymś nie zajmowałam?

Musisz kupić zamiennik o tym samym numerze. Z tym że ActiveJet stosuje chyba jeszcze inną numerację.

Dobre zamienniki do drukarki HP znajdziesz tutaj: http://www.e-atramenty.pl/index.php?MEN … ID=2&GID=1

sama tam zamawiam :slight_smile:

NA oryginale HP jest numer, na tuszach ActiveJet również jest informacja jaki zastępuje oryginalny wkład HP

A nie łatwiej będzie Ci szukać pod numerem 301? A co do oryginałów - które kupujesz? 301 czy 301XL?

Raczej 301, bo te XL są dużo droższe.

Ale wychodzą taniej, bo zawierają więcej tuszu.

na zamiennikach można się naciąć. niby dużo piszą super wydajne,czyszczone, najlepsze u mnie a co do czego przychodzi to wylewają atrament ,brudzą drukarkę a po kilku dniach zasychają . Lepiej dołożyć więcej kasy i kupić oryginały