Zamiennik liveboxa 2.0 D około 400-450 zł

Poszukuje urządzenia pod neostrade 2w1. zamiennika liveboxa do którego połączenia wifi straciłę już cierpliwość. Urządzenie musi mieć przynajmnie 4 porty. do liveboxa mam podłączonego kablem pc i 2 dekodery telewizji i cyfrowej taka sytuacjas musi występować również po wymianie urządzenia.
Narazie znalazłem coś takiego https://www.asus.com/pl/Networking/DSL-AC52U/

Zgłoś problemy z zasięgiem wifi w salonie to wymienią ci liveboxa na nowszy model, a jak dalej wifi będzie kiepskie to dokup po prostu access point.

Wizyte mam za sobą wymieniony jest gorzej.
który z nich https://www.morele.net/komputery/sieci/access-pointy-144/

Telewizję z Orange masz przez internet czy przez satelitę?

Satelita NC + Z tymi dekoderami był taki problem że nie działa usługa multiroom.
Głowny dekoder mediabox Albo 4 dni potrafił nie przpisać wogóle adresu IP pomocniczemu dekoderowi albo przypisywał adres z innej grupy.
jak już technik z nc+ do tego doszedł rozłączył ich bezpośrednie połączenie i podlączył każdy dekoder do Najpierw do tp linka w8950N potem do liveboxa po wymianie sprzetu same urządzenia już prawidłowo dostawały adresy a u mnie na telewizorze zniknoł komunikat brak połączenia z dekoderem głównym?

Ile maks chcesz wydać na router? Internet masz w prędkości do ilu od Orange?

Mam do 10mb/s Obecnie mam jakieś 2,44 Spadło z równej 10 Nie liczę na wzrost prędkości
Ale terasz jest tak że zasieg liveboxa nie pokrywa mi całego domu to raz 2 że telefon potrafi leżeć 30 cm od liveboxa i nie mieć internetu po wifi Budżet masz 400-450zł chce 2 w 1 żeby się z natem potem nie bawić z tego co wiem żadne urządzenie z orrange nie obsługuje mostu

Asus DSL-AC52U Jest fajny. Jednak ja jeszcze zastanowiłbym się nad dołożeniem do tego, wyższy model i napewno lepszy:

Ten lepszy on ma anteny stałe czy wymienne

Nie pisze na stronie Asusa, ani przy tańszym, ani przy droższym. Ciężko stwierdzić, ale dla porównania DSL-AC68U ma na 100% odkręcane anteny bo to jeden z najwyższych i najlepszych modeli Asusa (DSL-AC68U / RT-AC68U / 4G-AC68U :slight_smile: )

Masz jakąś usługę 2w1, ale telewizja to nie jest bo masz nc+?
Więc czym jest to 2w1?

Może masz Voipa?

Pisząc 2w1 chodziło mi o urżadzenie 2w1 Modem+ Router
Co do usług okazało sie że jednak mam 2w1 Tyle że z tej drugiej nie korzystam wziołem ją żeby ogólny rachunek był niższy.
Czyli mam internet + Numer telefonu Komórkowego To sie chyba orrabge love nazywa czy jakoś tak