Zamiennik moich kart graficznych

żal kupiłbyś asusa gts za 650zł z 512mb podkręcił do 750/1905/2100 a może i nawet o jeszcze więcej i byś miał to samo :slight_smile:

Czyli zupełnie nieopłacalny zakup, równie dobrze można by było wyrzucić w błoto te pieniądze… :stuck_out_tongue:

A ja tam absolutnie nie żałuję. I jestem świadom, że mój A 4600+ dodatkowo ogranicza tę kartę, poczekam aż go wkrótce wymienię. Poza tym za pół roku i tak będzie trzeba kupić nową to wtedy będę myślał nad “czerwcowymi cudami NVIDII”.

Pewnie zmienisz na A 6000/6400+ :lol: bo lepiej mieć piekarnik w kompie i rujnować się rachunkami za prądu.

Dokładnie. A wiesz jak przy tym oszczędzam na ogrzewaniu?

Zdecydowanie radzę kupić porządnego Intela :smiley: Jak z C2D to E8500/E8400, a jak z C2Q to Q9300 no chyba że masz kasy jak lodu to wtedy QX9670…

Już lepszy X2 5000+ black edition, podkręcasz na 3-3.2 GHz i masz to samo, a sporo tańsze, mniejsze rachunki za prąd, dużo chłodniejszy.

Ale i tak lepszy intel C2D 3GHz zjada na śniadanie Athlona 3.4 GHz

Dobra, zgadzam się, że Intel jest lepszy, ale mam już płytę pod AMD i tylko dla procesora nie będę jej zmieniał. Poczekam aż stanieją układy DDR3. Tak na marginesie, właśnie znalazłem w magazynie NEXT test kart graficznych i na pierwszym miejscu znalazł się właśnie GF 9800 GTX. Jakby nie było, procedura testowa jest profesjonalna, więc jak dla mnie to wystarczy

Przestałem wierzyć w testy w gazetach od czasu jak przetestowałem trochę sprzętu i wyniki były inne niż w gazetach.

co za koleś …

gratulujemy “udanego” zakupu! !!

PS. pochwaliłeś się już kolegom z podwórka że masz DżiForsa 9800GieTeIKS ?

Dla ciebie żaden “koleś”, dzieciaczku. A poza tym nie sądzę, żeby to był twój wybór. I skoro nie masz nic ciekawego do powiedzenia to siedź cicho i jedz kaszkę.

Jak masz zakładać tematy, pytać się i robić po swojemu to lepiej nic nie pisz :expressionless:

lllooolll ale na głupiego GTX’a wydałeś kasę :x Skoro pisałeś, że masz 1500 to trzeba było pomyśleć i kupić 8800GS + Foxconn P35A-S + (nawet) E2180 i OC do 3GHz’ów, wyszło by to niecałe 7.5 stówki gdzieś, no ale wiesz, mamy tu dużo przypadków ludzi co robią interesy życia.

Tylko się nie przekręć z tego czekania bo jak na razie pomijając cenę to ich wydajność można o d–ę rozbić.

Człowieku, aż żal czytać co ty piszesz. Zaglądnij jeszcze do chip’a bo tam też są takie fachowe i najlepsze testy na świecie xD

A napisali ile nVidia dała żeby to GTX wygrał a nie GTS ??

Cóż, po prostu żaden z powyższych postów nie okazał się dla mnie kompetentny. Coś na poziomie “a mi się wydaje”.

Szukanie nie boli na necie jest dużo testów gdzie są porównane obie karty i jaką maja wydajność, dla chcącego nic trudnego no ale do kogo ja mówię, przecież wydałeś kasę w błoto TYLKO i wyłącznie po to żeby się dzieckom na podwórku pochwalić czego to nie masz xD

SZanuję uczestników tego Forum, choć często się zdarza że się z innymi opiniami nie zgadzam,czasami Potrafią zdenerwować, ale jak czytam co piszesz SnakeVG , to jest mi normalnie za ciebie głupio ,bo to że Masz inne zdanie to dobrze,Ale przecież należysz tu już 3 lata masz prawie 400 postów Więc zachowaj trochę kultury bo rozumu to raczej skąd? Każdy może mieć swoje zdanie, nieznam gruchacza ale coś w tym co napisał jest .Ty nie jesteś chyba zły o te podwórko tylko że zrobiłeś zakup (tu był Ci potrzebny rozum)a zachwytu nie ma…jak będziesz już zmieniał płytę to kup a potem czasami nie zapomnij napisać jaką jaką masz kupić . i proszę niech ktoś napisze że SnakeVG , zrobił dobry zakup zawsze będzie Mu lżej =D>

Gdyby nie brać pod uwagę 8800GTS, nowe karty wychodzące niebawem(spadki cen) to zrobił dobry zakup :stuck_out_tongue:

SnakeVG jesteś po prostu w gorącej wodzie kąpany

my mówimy ci, że będą lepsze karty w dobrych cenach za 2 tyg. poczekałbyś i kupił 9900GTX albo [Radeon’a] HD4850, HD4870 a ty kupujesz 9800GTX bo był 1 w gazecie… tak się składa, że ja równierz czytałem tą gazetę… i wiesz co ci powiem… gdybyś kupił o 300zł tańszą [Gigabyte 8800GT] to np. Crysis chodziłby ci 6fps wolniej ojo joj #-o coś strasznego… :x

a jeżeli chodzi o te nasze “przypuszczenia” to daj nam jakieś testy z kart 9900GTX albo HD4850, HD4870 po prostu gdybamy bo nie ma jeszcze wyraźnych testów tych kart… to co mamy mówić… :x

SnakeVG , Jeżeli zamierzasz kupować kartę po to tylko żeby pochwalić się kolesiom z podwórka, że masz taktowanie rdzenia o 50MHz wyższe niż oni, to lepiej w ogóle nie kupuj… :?