Zamiennik moich kart graficznych

Kupiłby 8800GTS pewnie jakieś 200zł taniej (nie chce mi się sprawdzać cen w tej chwili) i miałby dokładnie to samo, tyle że bez obsługi Tri-way SLI, którego i tak nie użyje.

A takie przypuszczenia powinieneś zostawić dla siebie… nie ma i nie będzie takiej karty jak 9900GTX o czym świadczą choćby podane wcześniej przeze mnie linki. Nowe karty od nV to GTX 260 i GTX 280. PEWNE jest, że wszystkie nowe karty będą wydajniejsze od swoich poprzedniczek - jedyne gdybanie, które pozostaje to o ile będą one wydajniejsze i jak będzie z ich cenami (przy czym karty od nVidi już odpadają, bo po przeliczeniu wyjdzie ponad 2 tyś złotych). Pozostają Radeony… i patrząc na ich specyfikacje znowu - pewne jest, że będą wydajniejsze od hd3870 - czekamy tylko jak będzie wyglądała ich wydajność na tle GFów 8800GTS/9800GTX… no i imho 2 tyg, nikogo nie zbawią, więc muszę się dołączyć do ogółu - kupując 9800GTX w tej chwili kolega SnakeVG popełnił dość duży błąd.

Pozdrawiam.

u mnie biegał taki jeden i szpanował że kupił kartę która ma

" bo mu specjalista przyśpieszył działanie"

i w dodatku temu “specjaliście” za podkręcenie dał 100zł =D> =D>

normalnie brecha na maxa wśród kumpli którzy z pełną powagą gratulowali mu “zakupu karty droższej o kilkaset złotych od karty z taką samą wydajnością, na kilka tygodni przed wyjściem nowych kart”

a no i koleś tego GF podczepił pod jakiegoś athlona 3800+ , 6 gb ram (wow!) i zasilacz jakiś noname

ahh sorki że się rozpisałem ale nie moge ze śmiechu z tego kolesia :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

pewnie nie jeden taki przypadek był w polsce …aahh…