Zamiennik oryginalnego tuszu do Canona


(Morawamarcin) #1

Witam mam pytanko, czy wiecie może czy są zamienniki tuszy PG40(czarny) do drukarek canon ip1200? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.


(Ciuci) #2

ja mam Canona ip1000 i zamiennik czarnego jak i kolorowego tuszu kosztuje 12zł w sklepie!!!W Twoim przypaku bedzie pewnie podobnie bo te drukarki chyba zbytnio sie nie różnia!!!papa


(JNJN) #3

A poczytaj TU:


(Morawamarcin) #4

Ciuci a jak nazywa sie ten tusz co ty kupiłeś? a czy to jest kadridż wypełniony już tuszem czy do tylko do regeneracji starego ?


(Ciuci) #5

Mówisz sprzedawcy ze chcesz 24e czarny do Canona i on juz bedzie wiedział! z kolorowym zresztą tak samo! !!


(Morawamarcin) #6

Tylko że Canon PIXMA ip 1200 obługuje tylko kasety typu FINE i chyba inne nie podejdą.


(system) #7

póki co i z tego co wiem to do canona ip 1200, 2000 itd. zaminników chwilow brak głowic typu pg-40 i cl-41 i pg-50 i jeszcze jakis tam a co do pixmy 1000, 1500, 2000 to tam byly tylko wkłady i dlatego sa takie tanie


(pysiu) #8

na stronie http://www.agawa.pl masz do wszystkich drukarek zamienniki :wink:


(McDracullo) #9

Do Canona IP1200 nie ma zamiennika. Sam chciałem go kupić, ale włąśnie z tego względu sobie odpuszcze. Do drukarki trzbea dokupić oryginalny tusz, a gdy się skończy można doładować. Jest tylko jeden problem. W tuszu jest chip, który pilnuje by go niedoładowywać. Po doładowaniu drukarka nadal pokazuje że pojemnik z czarnym atramentem jest pusty. Jest jednak możliwośc zresetowania ustawień drukarki i wtedy pomimo tego że cały czas drukarka wskazuje na pusty tusz, można drukować.