Zamiennik portalu do blogowania

Czy droga społeczność forum DP, może mi zaproponować jakąś ciekawą platformę do blogerki technologicznej - gry, programy, sprzęty?

Na DP pomału odechciewa mi się pisać, gdyż to już nie to samo co kiedyś. Poza tym dopiero teraz wychodzi że bloger nie może reprezentować swojego bloga…

1 polubienie

A kto i po co, trafi za Tobą w to “nowe” miejsce, kto tam będzie czytał twoje wpisy na porównywalną skalę, szybko zostaniesz “zapomniany przez Boga i ludzi”…weź się wreszcie otrząśnij

1 polubienie

Czy mógłbym poprosić o doprecyzowanie?
Co do innych miejsc niestety nie pomogę, ale chętnie poobserwuje co inni Forumowicze ewentualnie podpowiedzą.

Jakby ktoś jeszcze trafiał na bloga DP.

Mimo wszystko trafi “częściej”, niż na wpisy w jakiejś internetowej, blogerskiej “dziurze”

Skoro nie wiesz nawet o jakiej dziurze mowa bo nic nie zostało wspomniane to może się nie wypowiadaj? Bo jeśli nie wiesz to DP raczej nie jest pępkiem blogów w Polskim internecie.

Nie wiem, nie chcę wiedzieć, i wybitnie mnie to nie interesuje, uwaga wybitnie nie trafiona

A z drugiej strony, na tej płaszczyźnie, nie traktuję też serio głosu, pseudo “ekspertów za piątkę”, czy też prostych, domorosłych “badaczy” metodą wzrokową liczby odsłon

Redakcyjne zawirowania nt. kim jest redaktor a kim bloger, za dużo do pisania.

DP to jednak Tobie becali jakiś hajs za stawanie w ich obronie.

Szeryf na posterunku.

1 polubienie

Bloger jest tym kim zawsze był: górnikiem w XIX wiecznej kopalni :wink:

Media społecznościowe to całkiem dobre miejsce na rozpoczęcie bloga. Zauważyłem, że wielu od tego zaczyna, ponieważ zaczynanie od zera z własną stroną jest po prostu daremne, jak i nieopłacalne. Potem mając jakąś popularność, można założyć własną stronę, albo, kto wie, może praca dla jakiejś redakcji. Kto, w co celuje oczywiście. Taki PigOut wybił się w taki sposób chociażby.

1 polubienie

Typowo technologicznego bloga dla czytelników, czyli jak na blogach DP nie znam, a znam chyba wszystkie w miarę duże serwisy tech w Polsce. Najbliższy tematyką gdzie chyba w miarę łatwo może napisać czytelnik to gameplay.pl należący do gry-online. Czy jest tam lepiej/gorzej niż na DP nie jestem w stanie powiedzieć.

1 polubienie

@Michal_88 Żeby jeszcze na tych blogach DP było chociaż coś ciekawego do poczytania… :wink:

Kiedyś było

1 polubienie