Zamiennik RadioTray pod wieśdosa

Witam wszystkich serdecznie. Szukam jakiegoś zamiennika RadioTray z linuksa Radio Tray, który działałby pod wieśdosem 10.
Chodzi mi o jakąś lekką aplikację, która po prostu “działa”. Mieszam w Uk i strasznie tęsknię za Polskimi stacjami radiowymi. Próbowałem aplikacji typu radio sure, screamer radio plus jakieś multimedialne kombajny i wszystkie wykrzaczały sie lub zamulały pod wieśdosem 10. Nie muszę mieć jakichś wodotrysków, zależy mi tylko aby dodać swoje ulubione stacje i słuchać ich. Nie nagrywam strumieni ale dużym plusem byłaby opcja wyświetlająca wykonawcę/tytuł utworu. Jeśli ktoś mógłby zaproponować coś ciekawego lub może ma apkę napisaną przez siebie to bardzo chętnie przetestuję.

“Wieśdosa” co to takiego ?

1 polubienie

Słucham tylko trójki, via przeglądarka: http://player.polskieradio.pl/-3

To czemu się tak męczysz z tym OS? TuneIn Radio.

Co to jest ten “wieśdos”?
Jeżeli chodzi o Windowsa 10 to odpal sklep i znajdź dowolną aplikacje radiową.
Po wpisaniu tam w szukajkę “fm” wyskakuje kilkaset pozycji więc jest z czego wybierać.

Ze swojej strony mogę podpowiedzieć “open fm” sprawdź jak działa.

RadioTray dla windows 10:

TuneIn jest bardzo fajny, dużo polskich stacji

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i przy okazji chciałem przeprosić za skróty, potoczne określenia itp.

Faktycznie, mówiąc wieśdosa chodziło mi o windowsa.

Z TuneIn radio miałem do czynienia na androidzie gdzie faktycznie pełną wersję kupiłem kilka lat temu więc nie omieszkam przetestować.

Strasznie zainteresowała mnie wersja Tray Radio zaproponowana przez Bogdana_G. Z pewnością przetestuję w najbliższy weekend. Używam windowsa na laptope żony, a teraz również musiałem nabyć licencję na windowsa 10 pro na mojego desktopa (potrzebny mi do pracy i tymczasowo próbuję się przestawić do nowego środowiska) i strasznie brakowało mi RadioTraya, z którego korzystałem przez wiele lat pod linuksem.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

2 polubienia