Zamiennik Viivo - program szyfrujący

Witam Panie i Panowie,
poszukuję programu do szyfrowania (i tu niestety kończy się łatwa część). Program z którego korzystam aktualnie, czyli Viivo został zamknięty, a serwery deszyfrujące będą wyłączone w lipcu tego roku. Program ten był idealny dla mnie, i niestety muszę znaleźć zamiennik spełniający określone i bardzo specyficzne kryteria. Przedstawię co miało Viivo a czego póki co nie znalazłem nigdzie inndziej:
-był darmowy do zastosowań komercyjnych dla małych przedsiębiorstw (jestem skłonny zapłacić, tylko żeby cena nie była zaporowa na nasz rynek, najlepiej opłata jednorazowa a nie magiczny abonament na poziomie 49euro miesięcznie)
-był wielosystemowy (używany na WIndows 7, macOS, iOS i Android)
-obsługiwał tak zwane schowki (Vault) - ustawiałem folder do którego wrzucam pliki na dysku twardym, wrzucam tam plik, program kopiuje ten plik na inne miejsce na dysku twardym gdzie tworzy lustrzaną kopię struktury folderów tylko wstawia tam zaszyfrowane pliki, a także jeżeli do folderu z zaszyfrowanymi plikami wrzucę plik niezaszyfrowany to go szyfruje, a niezaszyfrowaną kopię umieszcza w tym pierwszym folderze pośród plików niezaszyfrowanych
-powyższe ma duże znaczenie, ponieważ folder z plikami zaszyfrowanymi ustawiłem jako ten który jest synchronizowany z chmurą OneDrive, dzięki czemu zaszyfrowane pliki są zabezpieczone również kopią w chmurze, a jeżeli jestem poza biurem i do chmury wrzucę plik zaszyfrowany to automatycznie pojawia się w biurze odszyfrowany, a jeżeli wrzucę niezaszyfrowany to po pojawieniu się w formie niezaszyfrowanej w biurze sam się zaszyfruje i prześle odszyfrowaną kopię na dysk twardy komputera w biurze a z chmury niezaszyfrowana kopia zniknie

Mam nadzieję że w dość jasny sposób opisałem czego poszukuję i ktoś zna rozwiązanie które pozwoli mi od lipca dalej funkcjonować w taki sposób w jaki funkcjonowałem w ramach zabezpieczenia posiadanych dokumentów i dostępu do nich z każdego miejsca na świecie za pomocą smartfonów i MacBooka.

Cryptomator?