Zamiennik zasilacza CFI S150X

Witam.

Chciałbym się zapytać o zamiennik zasilacza komputerowego o niestandardowym rozmiarze 65x65x150mm. A dokładniej CFI-S150X. Taki, aby pasował do obudowy CFI CBI-A8989BR.

Na żadnym sklepie internetowym nie mogę znaleźć oryginału, nawet używanego. Dlatego też pytam o zamiennik.

Z góry dziękuję, i proszę o pomoc.

Myślałem o

https://www.morele.net/zasilacz-seasonic-ssp-300sub-bulk-300w-atx-6015700/?gclid=Cj0KCQjwit_8BRCoARIsAIx3Rj5KTXpHDN0bDkOS7xNY24Z-FoBoQ-ItM6DuvD_EAV52UnzzUp7ZUOkaAmiXEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Ale nie jestem pewien, czy się zmieści (Szerokość).

…a co napisalismy Ci w poprzednime temacie? Sprawdź otwory montażowe w obudowie. Jak będą pasowały i wejdzie, to OK. Tylko Ty masz te dane …:wink:

No właśnie zasilacz TFX nie pasował, napisałem to…

Czyli w takim wypadku zmierz odstępy, idź do sklepu komputerowego i poproś o wszystkie, które mają. Potem tylko mierzyć… :slight_smile:

Patrzyłeś na Aliexpresie za zasilaczami? Tego Twojego potworka, to majfriendsy na 99% popełniły na kacu, może tam znajdziesz. W Polsce jestem prawie pewien, że oryginalnych, tzn. bez kombinowania z linijką, nie kupisz. Sklepy nie trzymają tak “egzotycznego badziewia”. :slight_smile:

Skoro to aż taki problem, to nie mierz zasilacza, tylko wnękę na niego. Otwory na śruby sobie dorobisz.

No problem, problem… nigdzie nie mogę znaleźć tego zasilacza albo przynajmniej podobnego do niego… (wymiarami)