Zamienniki do drukarki HP PSC

We wrześniu muszę wydrukować całą pracę licencjacką w 4 egzemplarzach i oddać ją do dziekanatu. Dotychczas korzystałam z oryginalnych tuszów, aktualnie nie pracuje i koszt wydruku całości mnie przytłacza. Pomyślałam o zamiennikach zrobiłam rekonesans zapytałam znajomych i polecają dwie firmy produkujące zamienniki doktortusz.pl i activejet i mam do was pytanie jak jest z jakością zamienników? Prace mam na 153 strony, dużo wykresów, analiz, tabelek, zdjeć nie ma w ogóle czy tusz alternatywny da radę, będzie to jakoś solidnie wyglądać? Nie chce oddawać chłamu do dziekanatu w końcu musi praca licencjacka mieć dobry poziom wizualny. Chętnie bym kupiła oryginalny tusz ale nie stać mnie by wyłożyć 300zł na 2 komplety nowych tuszów (czarny + kolor), łącznie do druku wraz z dokumentami i zaświadczeniami jakieś 700 stron będzie. Macie doświadczenia?

A drukarka to?

Od lak kupuje zamienniki z firmy “Black Point” i nie zauważyłem pogorszenie wydruku.

Ja korzystam z ActivJet jako zamienniki do drukarki HP. Wydruki niczym się nie różnią od drukowanych na oryginałach, a i pojemność jest ich dwukrotnie większa niż HP.

mmarzec , zapoznaj się, proszę, z tym tematem, a następnie - korzystając z przycisku zmien.gif

Pozdrawiam,

Dimatheus

Zamienniki Jet Tec wykorzystują technologię EXTRALIFE, pozwalającą uzyskać od 15% do 100% więcej wydruków w porównaniu do oryginałów. U mnie sprawdzają się na 100%.

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Coś mnie natchnęło zadzwoniłam do nich i już wszystko wiem. Ostatecznie zdecydowałam się na 2 komplety tuszów http://sklep.doktortusz.pl/tusze-do-dru … -2934.html z dostawą za darmo :slight_smile: Mam tylko nadzieje że nie będzie niespodzianek przy drukowaniu.

Nazwę tematu zmieniłam mam nadzieję że dobrze?

_____________________________

Tak, jest OK. :slight_smile: