Zamienniki tuszy do Brother - jakie?

Witam

Posiadam urządzenie wielofunkcyjne brothera. Jakie zamienniki tuszy byście polecili ? (próbowałem active jet i dulin - w obu przypadkach podczas drukowania fotek 10x15 powstaje zazielenienie fotki)

Portal , wiesz ile jest urządzeń wielofunkcyjnych ? Podaj dokładny model.

oj wybaczcie , zapomniałem

Drukarka to DCP 560CN

Tusze mają oznaczenie LC-1000

Chodzi mi o dobre zamienniki na których można drukowac piekne fotki (papier foto)

Szukaj zamienniki z firmy ACTIVEJET - najlepsze zamienniki…

a wlasnie ze sa najgorsze - mialem jako pierwsze i brak slow przy zdjeciach foto (papier HP 10x15) . To "dulin za pare zlotych lepiej drukuja ale tez okropnie (mowa o wydrukach foto)

Oczywiscie przy wydrukach normalnych super sie sprawuje, jak kazdy zamiennik sprzedwanany na allegro

Ciekawi mnie jaka opinie maja tusze “SKYHORSE” (koszt 90 zl a oryginaly 135zl), niby cena ich pwoinna swiadczyc o super tuszu ale… :slight_smile:

Nie wiem , ja używam zamienniki z ActiveJet i sobie chwalę…

CO do tej firmy to już lepiej dołożyć do oryginalnych…

tylko ciekawi mnie jakiej pojemnosci sa oryginalne tusze Lc-1000 ? ( producent tego nie podaje)

i co drukujesz na ctive jet fotki na papierze foto ? jezeli tak to na jakim i na jakiej drukarce ? - bo u mnie te tusze okropnie drukuje tzn drukuje mozna powiedziec troche gorzej ale gdy schnie papier to okropnie zmieniaja sie kolory i az wster patzrec na taka fotke ( fotka zazielenia sie)

Portal , może papier nie taki ? Jak najtańszy z TESCO to wiesz…

Spróbuj na specjalnym papierze to wydrukować…

Witam,

ja mam urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-115C. Oznaczenie tuszu to LC900.

Niestety kupuję tylko oryginalne tusze.

Raz tylko odważyłem się kupić tusz ActiveJet i tego żałuję (zastosowałem wszystkie 4 kolory). Tusz skończył się szybko, drukarka się ciągle zapychała i było trzeba czyścić głowice a na dodatek kolory były niewyraźne. Nie miałem wygórowanych wymagań co do jakości wydruku, ale to co dawał ten tusz to było dno, nawet druk tekstu wyglądał jak dziesiąta kopia ksero :frowning:

Wątpię że to wina papier w moim przypadku. Stosowałem wtedy Xerox Premier (80g/m2)

Pozdrawiam,

R.

ja uzywam papieru Hp premium plus

Brak slow o tuszach active jet i dulinach - mowa o fotkach na papierze foto

Na oryginalach drukuje nawet lepiej niz z foto labu wiec chyba bedzie trzeba kupwoac oryginaly bo zamienniki sa okropnej jakosci

Czesc ja mam drukarke Brother DCP-165C.Czy znacie jakies dobre zammienki tuszy do niej?? a moze znacie jakis sklep internetowy z tanimi oryginalami??

a czy slyszeliscie o zamiennikach firmy MY Supplies??

http://www.123drukuj.pl/shop/products/T … 13161.html

sa bardzo tanie i jak mowi producent" Różnicę w drukowaniu zauważysz tylko w swojej kieszeni !!

czy rzeczywiscie sa takie dobre??

Wydaje mi się, że widziałam zamienniki do takiej drukarki na doktortusz.pl Mają tam bardzo atrakcyjne ceny, a ich zamienniki praktycznie nie różnią się od oryginałów. Na pewno są tam tańsze zamienniki, więc wydaje mi się, że to dobre miejsce do zaopatrywania się w takie rzeczy. Jak dla mnie to jest to bardzo opłacalne.