Zamieszanie z aplikacjami

Witam :slight_smile:

Używam E51 od 2 miesięcy, jak na razie wszystko jest ok ale przez ostatnie dni coś zaczyna szwankować. Zainstalowałem niedawno ok. 50 gier na kartę pamięci 8 GB i zrobiłem kopię zapasową. I po kopii zapasowej dzieje się tak: komórka czasem się zacina, mam wrażenie, że wszystko wolniej chodzi. Aby wejść do menu zaraz po uruchomieniu komy trzeba naciskać kilka razy przycisk Menu bo inaczej nie wejdzie - później jest już dobrze. Kiedy wejdę w folder Instalacje, żeby włączyć jakąś grę, niektórych gier w ogóle tam nie widać (ale wszystkie widać w Menedżerze aplikacji) - muszę inne przenosić do innych folderów (np. Biuro), i wtedy to czasem pomoże - tzn. pojawiają się te, których nie było widać. Wygląda na to jakby ten folder Instalacje mieścił tylko określoną liczbę plików. Po za tym często one się mieszają i zmienia się ich kolejność - te, które chcę mieć na górze przemieszczają się na dół i tak w kółko - o co w tym chodzi ? Czy jest możliwość naprawienia tego bez konieczności przywracania k. zapasowej lub formata, ponieważ nie chcę mi się instalować tylu gier od nowa. (Aha, i gry dłużej się instalują nawet 30 sek., a wcześniej w tym samym rozmiarze instalowały się ok. 5 sek. i tak samo długo usuwają.)

Z góry WIELKIE dzięki za pomoc :!:

za dużo aplikacji… nie można tak przesadzać :slight_smile:

Lol, też tak z początku myślałem, no ale w końcu to 8 GB… A muzyki też nie może być dużo, czy to tylko z aplikacjami ?

jak zapełnisz 8gb to nie będzie mulić, chodzi o aplikacje…u mnie na gadzie (OS6.1) jak wgrałem za dużo to fon 2x wolniej chodził a jak wywaliłem niepotrzebne i zostawiłem najbardziej potrzebne to szybciej chodzi (mam 1gb a nokia zaleca max 128mb :slight_smile: )

zostaw najpotrzebniejsze a resztę wywal :slight_smile:

mialem ten sam problem z n n73me - za duzo -aplikacji sie strasznie mulil z n95 sa podobnr problemy