Zamieszczam dźwięk w PowerPoint - u mnie działa,u innych nie

Jutro mamy w szkole Festiwal Kultur Europejskich. W związku z tym robię o wybranym mieście prezentację. Zrobiłem wszystko tak jak trzeba, a do pierwszego slajdu dodałem krótki utwór muzyczny. Po dodaniu, pojawiła mi się ikonka ‘głośnika’. Klikam na nią prawym -> edytuj obiekt dźwiękowy-> pisze: zawarty w prezentacji. Rozumiem z tego, że jest on już osadzony, i powinien być na każdym komputerze odtwarzany. Niestety, wysłałem kolegom przez serwer, jednak Ci, którzy mają wersję 2007 PowerPointa nie słyszą dźwięku, tak jakby w ogóle go nie było. Ci którzy mają wersję 2000/2003, słyszą go doskonale. Ja mam wersję 2000. W czym tkwi problem? Jak ustawić, aby dźwięk był słyszalny na najnowszej wersji PP, gdyż właśnie za jej pomocą będzie uruchamiana ta prezentacja.

Zobacz :

http://office.microsoft.com/pl-pl/power … 51045.aspx

Dźwięk jest w rozszerzeniu *.wav, więc z jego odtworzeniem nie powinno być chyba problemu.

Nie mają tego dźwięku ponieważ nie mają tego pliku dźwiękowego u siebie na kompie, musisz udostępnić wraz z tym plikiem dźwiękowym, a zapewne wysłałeś im nie prezentację tylko tylko projekt prezentacji, czyli to co możesz edytować a prezentację masz po wciśnięciu F5. Zapisz ten projekt jako prezentacja, tzn. powinieneś mieć jeden plik, którego nie można już edytować. To działa na takiej samej zasadzie jak dokument stworzony w wordzie, który możesz edytować i plik pdf, którego już nie zedytujesz. Tak więc zapisz swój projekt jako prezentację, musisz zmienić domyślne rozszerzenie pliku i wszystko będzie grało. Wielu ludzi robi błąd puszczając prezentację z projektu.

EDIT: Rzuciłem okien w PP i plik powinien mieć rozszerzenie .ppt i wtedy w tym jednym pliku powinno się wszystko zapisać, czyli pliki dźwiękowe, obrazki zewnętrzne itd.

Pozdrawiam!