"ZAMKNIETY" a "Śmietnik"

Zdaje mi się że ostatnio moderatorzy na tym forum mają problemy z rozróżnianiem postów do zamknięcia a postów do wyrzucenia.Chodzi mi o konkretny temat “Windows Vista beta 1 i IE7-screeny”.Było w tym temacie wiele potrzebnych linków i screenów które każdemu moga się przydać.Prosiłbym więc o zamknięcia tego tematu i przeniesienia go do działu “Na Luzie”.

co prawda to prawda. Tamten topic nawet nie nadawał się do zamknięcia tylko kilku gosci (chyba ja też ale pewny nie jestem - nie pamietam a nie chce mi sięgo szukać) zrobiło OT - wystarczyło tylko te tematy pokasować ==> po co było zamykać cały temat?

posty a nie tematy 8)

taaaa dokładnie mi chodziło o skasowanie postów ==> coś mi się pokreciło :-x

ostatnio coraz wiecej tematow jest zamykanych lub usuwanych…

Bo co raz więcej jest bzdurnych postów, nie dziwie się modkom, że to robią :slight_smile:

Ale nie wszystkie tematy nadają się na usuwanie.Co do zamknięcia to się zgadzam ale żeby od razu usuwać??? :-x

Hehee kto ma problem to ma, jak narazie widze że ty masz problem, odrazu założyłeś temat który prowadzi do jednego do niepotrzebnej zadymy jesteś strym userem tego forum a nie wiesz chyba do czego służy pw napisz do modka i po ptokach :?

W tkwi problem że nawet nie wiem do którego modka się zwracać :?

w takiej sprawie możesz zgłosić się do każdego, z zawyjątkiem kuz5, bo on jest tylko moderatorem w dziale bezpieczeństwo

to nie ma żadnego znaczenia

może do Liska ??

W temacie pojawiały się linki które nie powinny dlatego poleciał

Tyle na temat.

Zamykam.