Zammienik bateri do myPhone 6670

Pasować może i jakaś pasuje, ale parametry mogą być inne. Kup aku myPhone, są po 30zł, więc i tak tanio w porównaniu no Nokii.

To nie jest super marka telefonu, więc nie ma się co dziwić że jednym trzyma rok a drugim 3 miesiące. Nie spotkałem się z tym aby aku Nokii pasowały do innych telefonów - z jakiej racji Nokia ma napędzać obrotów swojej konkurencji bez żadnych umów. Możesz na siłę coś znaleźć ale jak pisałem, czasem możesz po kilku ładowaniach uszkodzić akumulator albo telefon - każdy aku ma inne parametry.

Więc czy opłaca się wydać 70-100zł na aku Nokii gdyby nawet pasował czy lepiej do myPhone kupić aku za 30zł, sprzedać telefon, dołożyć te 100zł i kupić coś normalnego?

Piszesz o 2 dobrych markach (w sumie niestety dlatego je kradną). Poza tym jak pisałem - Nokia ani Sagem raczej nie podpisali żadnej umowy dot. normalizacji akumulatorów i portów. Czy były to identyczne baterie? Przypadek?

No i jak już pisałem - niektórych chodzi rok (czyli od nowego telefonu) a u niektórych np. 3 miesiące - przypadek? Można sprawdzić kupując kolejna oryginalną baterię do telefonu. Jeśli tylko co druga będzie dobra to przecież za te 90zł w sumie pochodzi Ci z 2 lata, a potem pewnie i tak zamienisz na co innego, nowszego

Pracuję bezpośrednio tylko na normalnym systemie, bo tam Linuks do niczego mi się nie nadaje, ale to temat na inny wątek :wink: