Zamoistny dzwiek podlaczania lub odlaczania z portu USB

Witam mam maly problem. wlasciewie niewiedzialem gdzie napisac. znalazlem podobny watek w tym dziale wiec zdecydowalem sie tutaj napisac. mam maly problem z USB gdy siedze na komputerze co kilkanascie minut slysze niepokojacy odglos podlaczania i wylaczania sprzety z portu USB. mam problem wlasnie z drukarka i obawiam sie ze problem moze miec wlasnie zwiazek z zle dzialajacym portem USb. dziekuje serdecznie za wszelka pomoc.

zasilacz: LOGIC

ATX SWITCHING

POWER SUPPLY

ATX 12V 2.2 compatible

konfiguracja sprzetu:

http://img291.imageshack.us/img291/6148/parametry.png

Poprzedni moj post zostal usuniety. przepraszam staralem zmienic nazwe widocznie nie bylo wystarczajaco dobra. teraz staralem sie jak najlepiej napisac temat. przepraszam jesli tak nie jest ale niewiem jak inaczej temat sformulowac. Pozrawiam. I prosze o pomoc. bo szukam przyczyny problemy od rana i nie moge znalesc.

Czyli problem pojawił się dzisiaj?

Jaki jest ten problem z drukarką?

Jak drukarka jest odłączona od portu USB to też jest problem?

Jak zachowuje się się system jak podłączysz do tego portu USB inne urządzenie?

problem pojawil sie kilka dni temu.

drukarka zachowuje sie dziwnie raz gdy chce drukowac drukarka nieodpowiada tak jak by jej nie bylo, raz cos pobuczy i nie drukuje nie pokazujac przy tym zadnego problemu.

tak w momecie kiedy drukarka jest odlaczona dalej pojawiaja sie te dzwieki. tak ja bym cos podlaczal i odlaczal.

system zahwuje sie normalnie. myszka jest podlaczona i dziala normalnie. podlaczam do usb jeszcze tylko drukarke i tylko z nia jest problem.