Zamrażanie dźwięku i obrazu na kilka sekund

Hejka!

Mam dość spory problem z Samusngiem R580. Otóż podczas oglądania filmów avi czy słuchania mp3 z WMP zacina mi się obraz i dźwięk na 2-4s. Tak samu i mp3. Nie wiem co jest grane… Windows to 7 64x. Próbowałem na kilku kodeków wcześniej miałem K-Lite, XPCodeck a teraz mam Combined Community Codec Pack. I wciąż to samo… Komp jest w miarę nowy bebechy są na dyle wydajne, że bez problemu powinien dawać radę odtwarzać full hd a tu z głupim avi ma problemy!. Nie chce instalować od początku systemu bo instalacja dodatkowych programów zajęła by mi za dożo czasu… a wole sobie to oszczędzić… Mam aktualne sterowniki Chipsetu od samsunga…

Ma ktoś jakieś pomysły co zrobić? Na większych głośnikach dźwięk ‘bzzz’ doprowadza nie do szału!.

Z tego co pamiętam wcześniej filmy z YT tez się zawieszały, ale teraz ustąpiło,

spróbuj innych sterowników od dźwięku i karty graficznej. A czy podczas oglądania procesor nie chodzi Ci na 100%??

mam w kompie geforce 330m sterowniki są wersji 8.17.12.6658( w widnowsie) i od nvidi są to 266.58 i podczas oglądania obciążenie procesora to ok. 5-12%

Sterownik dźwięku są od realteka są one chyba najnowsze tak samo jak od karty graficznej czyli 6.0.1.6003.

Wszystkie aktualizacje są zainstalowane.