"zamrażanie" obrazu i kompa, samoczynne restarty

=> MrBeckham666

Dziękuję za poradę. Zrobię to w najbliższy poniedziałek - serwis prowadzi znajomy znajomego, więc może nie oszuka za bardzo :wink: Jeśli za maks. 300 PLN wstawi do starej budy poleasingową płytę, procesor albo oba komponenty [nie gorsze niż posiadane] i da 6-12 miesięcy gwarancji, to biorę. Jeśli nie, to składam od zera.

@teotym  Jeżeli masz możliwość , spróbuj wsadzić ram o wyższym taktowaniu , pod APU im większe taktowanie tym lepiej . U siebie spotkałem z takim problemem i miałem Freezy.

@Qhuertez Może serwisant sprawdzi. U mnie komp chodził 4,5 roku bez najmniejszych problemów, dlatego nie przypuszczam, że po ponad 4 latach nagle zaszkodziło mu zbyt niskie taktowanie, ale dziękuję za zainteresowanie tematem, każda wskazówka może pomóc.

To na pewno nie wina taktowania ramów bo te freezy masz przecież w systemie też :slight_smile:

 

Tak, i w systemie, i przy ładowaniu.

Za samą diagnozę zaśpiewali sobie 100 PLN a wymianą części nie zajmują się. Czyli za 100 PLN dowiedziałbym się, co być może się popsuło i zostanę sam z problemem. Zawracanie głowy, kupię nowy komputer i tyle ;(

to pytanie to jest serwis ? Bo ja w domu wykonuje wieksze naprawy :slight_smile: