Zamulający świeży windows 8

Witam. Kupiłem lenovo b590 i5-3220 + 4gb ramu. Odpaliłem wczoraj więc pobierał aktualizacje itd, przez dwa dni ssał i aktualizował różne programy a zarazem strasznie zamulał! Wszystko włączało się strasznie wolno więc po dwóch dniach aktualizacji i zamulania wgrałem mu Win 7 na próbę, okazało się że śmiga jak szalony i nic mu nie jest. Zrobiłem kopię systemu Win 8 na wszelki wypadek aby móc szybko wrócić do oryginału. Pytanko - co robić aby działał normalnie i nie zamulał?

Procek śmigał max 25%

Ram max 40% 

Dysk zwykły nie ssd więc zmulał kompa ale raczej nie aż tak, że za każdym razem myślał co robić jak coś naciskałem.

Moje łącze to 20mb/s więc wszystko pobiera się ekspresowo, o co chodzi?

Zrób update do Windows 8.1 i będzie gitara.

Aby procesor lepiej chodził to wchodź kolejno w -menu tym z prawej strony w ustawienia- panel sterowania- informacje wydajności i narzędzia- w lewym menu dopasuj ustawienia zasilania- wybierz moment wyłączenia ekranu też w lewym menu- zmienić zaawansowane ustawienia zasilania poszukaj na liście zarządzanie energią procesora później maksymalny stan procesora i zmień na ile chcesz ja mam u siebie 100% a co do Ramu to nie wiem. :slight_smile:

Oczywiście wykonujesz to w windows 8.