Zamulanie gry choć powinna chodzić płynie

Witam

mam pewien problem, mianowicie mój komp to

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5400+,

2 GB Ramu

GF 9500 GT 512 MB

i na praktycznie każdej nowej grze mi się muli, na przykład teraz na Batmanie pomimo nastawienia wszystkich opcji na minimum itd. gra chodzi płynnie przez początkowy czas i z każdą minutą jest coraz gorzej. Tu nie chodzi o to że ona mi się od razu zacina w menu lub na filmikach czy od początku rozgrywki tylko menu chodzi płynie wczytuje się normalnie szybciutko filmiki na silniku gry i nie tylko płynne a dopiero gdy zaczyna się gra to przez pierwsze 5 minut wszystko idealnie a później coraz gorzej na początku tylko zwykłe podcięcia jakby jakiś proces się działał w tyle (choć wszystko powyłączane) a później coraz częściej aż już praktycznie muli się non toper.

Jakaś rada? Wiem że grafika którą mam nie jest super no ale Batman powinien iść na 256mb płynie a u mnie ciągle muli jak reszta nowych produkcji x/

Co może być tego przyczyną? Jakieś ustawienia systemu coś?

MOŻE GRA JEST STARA I NIE RADZI SOBIE Z NAJNOWSZYMI STANDARDAMI I ZASTOSOWANIAMI GRAFICZNYMI.

Lepiej się już wogle nie wypowiadaj.

Prawie na pewno przegrzewa się procesor lub karta graficzna. Podaj temp programem speedfan w czasie grania.

FOTO W 3 RÓŻNYCH ŚRODOWISKACH w Everescie i SpeedFan

http://i48.tinypic.com/2epq0ds.jpg

na innym forum polecali mi też jeszcze zainstalowanie

AMD Dual-Core Optimizer

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Driver

i pisali że niby z Athlone 64 X2wiele gier ma właśnie takie problemy że muli itd i niby te poprawki mają temu zapobiegać jak narazie jeszcze ich szukam x|

Te poprawki sa na stronie amd. Daj znać czy cos pomogły

problem już rozwiązany na innym forum

przeinstalowałem stery poprawki itd itp. ale nic to nie dało

dopiero gdy skołowałem wiatrak taki zwykły i dałem by mi chłodził dodatkowo gra się nie muli :wink: czyli wina w chłodzeniu…

tylko teraz nie wiem jakie wybrać… x\ bo trzeba coś zakupić

Albo przeczyścić obecne.

Czyściłem :slight_smile: czyszcze co jakiś czas :wink: więc to chodzi tylko o chłodzenie ja mam tylko jeden wiatrak na procku nic poza tym :wink: prócz zasilacza