Zamulanie kompa i słabe działanie systemu

Wczoraj, gdy włączyłem kompa to pojawił się czarny obraz z napisem że nie może otworzyć jakiegoś pliku config z któregoś z podkatalogów z katalogu Windows. Gdy zresetowałem kompa, włączał się o wiele, wiele dłużej niż zwykle a poza tym w samy systemie mam straszne zwiechy. NIedawno robiłem format więc o wirusach nie ma mowy. I na dodatek z menu START zniknęła mi opcja POŁĄCZENIA SIECIOWE(nic nie robiłem z nimi). Co mam zrobić aby komp znowu działał jak przedtem i żeby ikona POŁĄCZEŃ SIECIOWYCH w STARCIE znów się pojawiła.

Pozdrawiam.

Przywracanie systemu operacyjnego

1.	Zaloguj się do systemu Windows jako Administrator.

2.	Kliknij przycisk Start, wskaż polecenie Wszystkie programy, wskaż polecenie Akcesoria, wskaż polecenie Narzędzia systemowe, a następnie kliknij polecenie Przywracanie systemu. Zostanie uruchomione narzędzie Przywracanie systemu.

3.	Na stronie Przywracanie systemu — Zapraszamy! kliknij opcję Przywróć mój komputer do wcześniejszego stanu (jeśli nie jest jeszcze zaznaczona), a następnie kliknij przycisk Dalej.

4.	Na stronie Wybieranie punktu przywracania kliknij aktualny punkt kontrolny systemu na liście Na tej liście kliknij punkt przywracania, a następnie kliknij przycisk Dalej. Może pojawić się lista zmian, które zostaną wprowadzone w konfiguracji przez narzędzie Przywracanie systemu. Kliknij przycisk OK.

5.	Na stronie Potwierdzanie wyboru punktu przywracania kliknij przycisk Dalej. Narzędzie Przywracanie systemu przywróci poprzednią konfigurację systemu Windows XP, a następnie ponownie uruchomi komputer.

6.	Zaloguj się do komputera jako Administrator. Pojawi się strona Przywracanie ukończone.

7.	Kliknij przycisk OK.

Dalej nic, chodzi jak chodził. NIe wiem co się stało…skanowałem w szukaniu wirusów, ale czysto było. Używałem BootVis ale też nic nie pomogło.