Zamulanie kompa i słabe działanie systemu


(pozdro) #1

Wczoraj, gdy włączyłem kompa to pojawił się czarny obraz z napisem że nie może otworzyć jakiegoś pliku config z któregoś z podkatalogów z katalogu Windows. Gdy zresetowałem kompa, włączał się o wiele, wiele dłużej niż zwykle a poza tym w samy systemie mam straszne zwiechy. NIedawno robiłem format więc o wirusach nie ma mowy. I na dodatek z menu START zniknęła mi opcja POŁĄCZENIA SIECIOWE(nic nie robiłem z nimi). Co mam zrobić aby komp znowu działał jak przedtem i żeby ikona POŁĄCZEŃ SIECIOWYCH w STARCIE znów się pojawiła.

Pozdrawiam.


(Tomekvip22) #2

Przywracanie systemu operacyjnego

1.	Zaloguj się do systemu Windows jako Administrator.

2.	Kliknij przycisk Start, wskaż polecenie Wszystkie programy, wskaż polecenie Akcesoria, wskaż polecenie Narzędzia systemowe, a następnie kliknij polecenie Przywracanie systemu. Zostanie uruchomione narzędzie Przywracanie systemu.

3.	Na stronie Przywracanie systemu — Zapraszamy! kliknij opcję Przywróć mój komputer do wcześniejszego stanu (jeśli nie jest jeszcze zaznaczona), a następnie kliknij przycisk Dalej.

4.	Na stronie Wybieranie punktu przywracania kliknij aktualny punkt kontrolny systemu na liście Na tej liście kliknij punkt przywracania, a następnie kliknij przycisk Dalej. Może pojawić się lista zmian, które zostaną wprowadzone w konfiguracji przez narzędzie Przywracanie systemu. Kliknij przycisk OK.

5.	Na stronie Potwierdzanie wyboru punktu przywracania kliknij przycisk Dalej. Narzędzie Przywracanie systemu przywróci poprzednią konfigurację systemu Windows XP, a następnie ponownie uruchomi komputer.

6.	Zaloguj się do komputera jako Administrator. Pojawi się strona Przywracanie ukończone.

7.	Kliknij przycisk OK.

(pozdro) #3

Dalej nic, chodzi jak chodził. NIe wiem co się stało.....skanowałem w szukaniu wirusów, ale czysto było. Używałem BootVis ale też nic nie pomogło.