Zamulanie komputera, czasem zawieszki

Witam. Otóż mój problem polega na tym, że komputer strasznie wolno pracuje. Zazwyczaj zamuły chwytają go podczas uruchamiania mozilli i gier lub jakichś programów. Np. mam włączone steama + esl wire. Oczywiście wszystko baaaaardzo wolno uruchamia. Najpierw z 5/10 minut skanuje Anti cheatem, potem csa uruchamia chyba jeszcze dłużej przez co przeciwnicy się denerwują, że to wszystko tak długo trwa… Mnie też doprowadza już do szału. Fpsy w csie mi spadają kiedy tylko uruchomię nagrywanie demka… Przy włączaniu mozilli również wszystko wolno chodzi. Nic innego nie da się na nim zrobić póki nie uruchomi przeglądarki (kiedy włącze kilka kart to w ogóle tragedia, zawiesza się)… Rejestr czyszczę co drugi dzień, dysk niedawno był poddany defragmentacji, wirusów raczej nie ma (avast nic nie wykrył, poza tym i tak nie wchodzę na podejrzane strony i mejle oraz nic nie pobieram), dysk też nie jest aż tak zawalony… Co może być przyczyną? Czy może to być zbyt mało pamięci RAM? (512mb) lub stary dysk? Ten komputer ma około 5/6 lat, a dysk twardy około 8 lat.

Zrobiłem tyle ssów żeby dać wam jak najwięcej info o kompie. Bardzo zależy mi na rozwiązaniu tego problemu. Proszę o pomoc. :frowning:

2a99yck.png

30ab86c.png

2ywzgh2.png

axzg4w.png

A może to jest przyczynom? Coś tam usuwałem sterowniki od karty dźwiękowej zintegrowanej, bo mam teraz karte na usb STEELSERIES 7.1 i chciałem żeby tylko z niej szedł dźwięk.

2h6hwld.png

Dodane 15.06.2011 (Śr) 14:37

Up.

Zauważyłem też, że to napięcie spada poniżej wymaganego. Czy to może być przyczyną zamulania?

9gvy4o.jpg