Zamulanie podczas grania

witam kolegow,jak zalaczam jakas gre to cyklicznie mi zamula szukalem przyczyny w menedzerze zadan ale wyszlo ze duzo zapisuje na dysk ram jak i cpu raczej w pozadku.

Odnosnie mojego poprzedniego postu to chcialbym wszystkim podziekowac za podpowiedzi ale podalem sie i wywalilem xp nie wiem tylko czy do niego nie wroce partycje tak na wszelki wypadek zostawilem.Nie moge dac logow z OTL poniewaz wyskakuje mi komunikat OUT OF MEMORY.Mam sys win 7 i 3 GB ramu.co z tym robic

Podać logi z programu OTL wykonane według TYCH INSTRUKCJI.To na początek,poczekaj na speców,to CI pomogą.

kolego chyba nie doczytales sie ze nie wyswietla mi raportu ze skanowania tylko komunikat OUT OF MEMORY i dlatego zapytalem co z tym zrobic a nie ze ogolnie nic nie wiem :slight_smile:

Próbowałeś w trybie awaryjnym(F8 przed startem systemu?[za niedopatrzenie przepraszam…])

nie nie probowalem,tylko czy taki log bedzie pelny przecierz w trybie awaryjnym nie wszystkie uslugi sa uruchamiane i nie wszystko jest ladowane do systemu

Możesz spróbować w trybie awaryjnym ale przedtem przeskanuj programami:Dr.WEB cureIt i Malwarebytes Anti-Malware.

Malwarebytes Anti-Malware juz przeskanowalem ale nic nie znalazl za moment przejede do awaryjnego to zobaczymy

Dodane 31.01.2011 (Pn) 23:28

No nie stety w awaryjnym jest to samo ie darady w xp tego nie mialem :frowning:

Dodane 01.02.2011 (Wt) 22:04

wychodzi na to ze nikt nie wie lub nie chce podpowiedziec dlaczego tak sie dzieje z OTL :?:

cudaczek61 , proszę poprawić wiadomości, używając opcji EDYTUJ: na Forum używamy polskich znaków w pisowni.