Zamulenie kompa, logi

Wczoraj mój ojciec coś robił przy kompie i opróżniał kosz, gdy chciałem przełączyć użytkownika przełączyło mnie i wszedłęm na swoje konto i się zaczęło

gdy włożyłem płytkę z grą napęd długo ją wczytywał i jak wczytał to nie pokazywało napisu gry tylko stacja dysków DVD-RW i nawet obrazka nie było ale jak wszedłem w to to były tam pliki :wink: kolejną rzeczą jest ten pasek, gdzie przedtem tego nie było tego białego

lol3cb.th.jpg

kolejną rzecza jest że nie ma tego bocznego po lewej stronie paska no i jak widać płytę wyciągnąłem kilka minut temu (E) a pokazuje nazwe jej

lol5jt.th.jpg

jak się zaloguje na czyjeś konto to załaduje się pasek zadań i wyłącza monitor na 1s i włacza i tak u każdego użytkownika, jak chcę przełączyć na innego użytkownika to nie działa mi to tylko kliknę w “przełącz użytkownika” to nie reaguje tylko powraca do pulpitu jedynie musze całkiem wylogować żeby wejsc na innego użytkownika, no i co zauważyłem komp 2x wolniej chodzi, programy sie długo otwierają, komp się włacza 30s gdzie przedtem ok 20s

skanowałem dzisiaj kompa avastem lecz nic nie wykrył i ewido-antimalware to tam pare ciasteczek znalazł to je wywaliłem

bo jak mój ojciec opróżniał śmietnik i jak dodał coś wcześniej do niego to od razu powinno być nie tak, niż po opróznieniu go, a i wcześniej otwierał skrzynke e-mail lecz nie było tam dziwnych linków bądź listów

na wszelki wypadek podaje logi

i z Silent Runners

Usuń HJT.

Jeśli nie masz FlashGet’a to ciachnij też:

Spróbuj skorzystać z przywracania systemu jeśli masz je włączone i jest utworzony jakiś dobry dla Ciebie punkt. Tylko potem prosiłbym pokazać zestaw nowych logów dla pewności, że nie ma syfu.

Nowe logi

silent runners

a co do przywracania systemu utworzyłem pkt kilka dni temu bo się bawiłem stylem visty, i dzisiaj chciałem cofnąc ale patrząc zobaczyłem że nie ma juz tego pkt utworzonego, tylko jest ten wczorajszy po usunięciu smietnika, to sprubowałem cofnąć ale mam dalej to samo :confused:

Złączono Posty : 21.01.2007 (Nie) 14:24

a i jak zrobić żeby przy włączeniu mój komputer, dokumenty, panel sterowania był ten pasek po lewej stronie

i jak zmienijszyć czcionke w googlach, bo pamietam że gdzieś sie to ustawiało tylko nie pamietam gdzie :confused:

lol5we.th.jpg

Narzędzia > Opcje folderów > Ogólne > Pokaż popularne zadania w folderach, to odnośnie paska z boku, jeśli o to chodzi.

Co do białego tła > sprawdź w kompozycjach czy nie da się zmienić.

W logach syfu nie widać.

do paska to to pomogło, thx

a do tego białego tła to nie :confused: zmieniłem na wyglad Windy 98 ale to samo tam miałem

Złączono Posty : 21.01.2007 (Nie) 16:47

jedynie mi pozostaje zrobić restart Windowsa bo jak dałem właczanie selektywne, zastosuj i restart kompa to dalej mam to uruchamianie normalne i nie chce się ustawić uruchamianie selektywne, więc już jest coś nie tak z tym kompem :confused: