Zamulony internet

Witam,od kilku dni mam mały problem z netem…chodzi o to iż strony otwierają sie o wiele wolniej niz wczesniej :frowning: predkosc pkazuje około 930 wiec powinno to raczej szybko śmigac.Znających sie na rzeczy prosze o pomoc…od czego zacząć szukania przyczyny tego spowolnienia?Pozdrawiam.

Dodane 18.02.2009 (Śr) 22:17

No to moze ja załącze loga http://wklej.org/id/54574/ , i jeszzce raz prosze o pomoc.

skąd masz internet i jaki modem ?

Log czysty.

Internet mam z KB Telekom,1 Mega.

a czy usuwałęś zbędne pliki z systemu a antywirus tez potrafi spowolnić wczytywanie stron :slight_smile:

Skanowałam kompa avastem,mks-em online,zrobiłam czyszczenie easy clinerem, norton win doctorem i ad-aware i nadal nie jest tak jak byc powinno.

mi tez sie tak dzieje popatrzalam na blok a na moim kablu z neta wisza ogromne spole moze to

bezprzewodowo puszczasz neta po mieszkaniu czy przez kabel ??

Dobre pytanie, ja też iałem taki problem, spowodowany był zwaloną kartą sieciową WI-Fi

Internecik mam z kabelka ze sciany.

Polecam wziąć sprawdzić czy aby to nie szwankuje karta sieciowa w miare możliwości docisnąć wtyk zaciskarką a jak to nie pomoże szukać problemu na drugim końcu kabla :slight_smile:

skontaktuj sie z adminem sieci (KB Teleko) :slight_smile: i mu powiedz co Cię dreczy