Zamulony komp , problemy z uruchamianiem aplikacji

Sprawa ma się tak, komp mi muli przy dosłownie wszystkim. Od kliknięcia ikonki Firefox do pojawienia się okna mija mniej więcej minuta. Podobnie z komunikatorami, potwornie długo trzeba czekać na start aplikacji. Dziwne rzeczy dzieją sie podczas oglądania filmów w Best Playerze, ciągle się tnie a potem przyśpiesza. W All playerze takiego czegoś nie ma.W sumie mój komputer był dobry 7 lat temu, teraz 600 MHz nie robi na nikim wrażenia :} ale zawsze wszystko chodziło picuś glancuś. A i jescze jedno ale nie wiem czy to bedzie widoczne w logu bo się za bardzo nie znam. Nie da się wejść na żadną z partycji przez Mój komputer. Wyskakuje zabawne okienko tej oto treści

To samo jest dla partycji oznaczonej jako “F” (“F:\autorun.vbs”).

A oto log

Mam nadzieje że odbrze opisałem mój problem.

Z góry dzięki za pomoc.

Usuń w HJT.

Kosmetyka:

Start > uruchom > msconfig > zakładka uruchamianie > możesz odznaczyć w\w.

Jeśli nie korzystasz z zaawansowanych usług tekstowych to je wyłącz:

Start > panel sterowania > opcje regionalne > języki > szczegóły > zaawansowane > zaptasz wyłącz zaawansowane usługi tekstowe.

Start > panel sterowania > Java > update > odptasz opcję Check for updates automatically.

Jeżeli nie muszą startować z systemem to odptasz w komunikatorach uruchamianie przy starcie.

Jak nie używasz Messenger’a to możesz go usunąć > start > uruchom > wpisz polecenie >

RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove

Daj log z ComboFix + opis zrobienia loga na samym dole.

OMG. Podczas skanowania Combo Fixem nagle zaczął wariować Avast (zapomniałem go wyłączyć). Co chwilę wykrywał mi nowe wirusy gdzieś w plikach systemowych i nie pozwalał Combo Fixowi skanować. Wyłączyłem oba, postanowiłem, że restart się przyda i wtedy znów zeskanuje. Robie restart , loguje się ,pokazuje się moja tapeta (ale nie zawsze) po czym nagle wyskakuje ekran “zapisywanie ustawień” i “wylogowanie” i ■■■■. Żaden tryb awaryjny, wiersz poleceń nic nie działa. Wszyscy użytkownicy mają to samo łącznie z profilem Administratora.

Skoro nic już Ci nie działa ani w trybie normalnym, ani w trybie Awaryjnym, to znaczy, że systemu już wcale nie masz, więc musisz go reinstalować.

.

A do konsoli odzyskiwania można wejść? Jak wejść > Konsola odzyskiwania

Zapodaj komendę:

chkdsk /r