Zamulony komp

Hej, mój komp jest zamulony, strony otwierają się powoli, tak samo z programami. Skanowałem anttwirusami, także online, antyszpiegami, ale nic nie znalazły. Załączam logi i proszę o pomoc!

:?

Nic dziwnego, że system wolno chodzi jeśli korzystasz jednocześnie z dwóch programów antyvirusowych - Nortona i Fs-Secure.

Start => uruchom => wpisz cmd i kliknij OK => w konsoli, która się otworzy wpisz:

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Usuń wpis HJT jeśli będzie.

Po wykonaniu możesz wkleić dla pewności nowe logi.

Hej, dzięki, zrobiłem co napisałeś, ale

nie mam antywira Nortona tylko Nortona Ghosta 10

Załączam logi:

Usuń wpis HJT.

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Zobacz - Naprawianie uszkodzonych rozszerzeń i ewentualnie System Repair Engineer.

Wielkie dzięki,wszystkie operacje poszły dobrze, komp znacznie przyspieszył, ale może jeszcze coś go zwalnia? Czy możesz przejrzeć logi jeszcze raz?

Jest Ok.

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Poprzez start => uruchom => msconfig => na zakładce Uruchamianie możesz oznaczyć:

a jeśli potem podczas startu systemu będzie pokazywać się okienko z pewną informacją, to zaznacz na nim znajdującą się opcję i kliknij OK. Dzięki temu nie będzie się pojawiały w przyszłości.

Wielkie dzięki, komp odzyskał szybkość! :smiley:

Tylko jedna uwaga: wpis w msconfig

uporczywie powraca! Rozwiązanie znalazłem w pliku Readme w katalogu instalacyjnym GoogleToolbarNotifer w Program Files. Tak przy okazji, może ktoś skorzysta…

Teraz odznaczamy w msconfig i wpis już nie powróci!