Zamyka mi operę

Witam,miałem operę 8 ileś tam,zainstalowałem nową 9 ileś tam,sam nie wiem po co?i co jakiś czas każe mi zamknąć przeglądarkę opera,tylko tą ,Mozilla i IE są spoko.Tak to wygląda?Proszę o pomoc. ![img]<img src=]()

Wczoraj wymieniałem części w komputerze. Po postawieniu systemu wszytko działało OK po za operą. Miałem ten sam komunikat. Dodatkowo co pewien czas restartował się komputer. Poszukałem i znalazłem przyczynę. Wyjmij kości pamięci, wkładaj je pojedynczo i sprawdzaj czy komputer działa prawidłowo. Wg mnie masz uszkodzoną kość, oby tylko jedną. Gdy już ją znajdziesz to … za okno z nią.

Odinstaluj operę za pomocą Revo Uninstaller, przeczyść rejestr RegSupreme, w menu start- wyszukaj wpisz Opera i pousuwaj wszelkie katalogi, które utworzyła przeglądarka, zachowując tylko twoje ustawienia w "Documents and settings / Twój login / Dane aplikacji / Opera.

Zainstaluj najnowszą wersję http://operapl.net/

W folderze Opery kliknij instalator a potem zaptasz napraw. Zawsze mi to pomagało.

Dziękuje wszystkim,ślicznie za zainteresowanie moim problemem,ale w szczególności “sebos_krk”,po jego wskazówkach jest wszystko ok.pozdrawiam uuf.