Zamykanie explorer.exe

pomoże mi ktoś? Przy wyłączaniu zaczęło wyskakiwać okienko"kończenie pracy programu explorer.exe…I znikają najpierw wszystkie ikony z pulpitu,potem drugi raz takie samo okienko “kończenie pracy programu explorer.exe” i po jakiejś chwili system dopiero się zamyka.Problem występuje tylko na jednym z kont administratora.Na drugim w ogóle nie i wszystko działa perfekcyjnie.Co jest tego powodem i jak naprawić ten uciążliwy wkurzający problem? Z góry dzięki za (fachową)pomoc.

Niektóre pecety tak po prostu mają . Przeszkadza ci to w czymś ? System sie nie wyłącza ?

Jasne…Ale to laptop nie pecet.Przeszkadza bo dotąd nie miał tak.A Ja nie służyłem w wojsku tak długo jak teraz się system zamyka.Znajomego pecet miał kiedyś podobnie,…porobiło mu się tak po zainstalowaniu pakietu Nero.Jak odinstalowałem mu Nero minęło jak ręką odjął.A ten mój laptop nawet nie widział Nero z bliska.a jakieś podobne ma objawy.Jak tamten…Dzięki już,bo…Widząc fachowość porady przewiduję że doradzisz mi teraz odinstalowywać wszystko po kolei i sprawdzać po każdej deinstalce czy już wróciło do normy…Sorki…Ale tyle to mi doradził mój 5-cio letni syn.Dzięki za dobre chęci.prosiłem o fachową poradę a nie rzucałem hasła "ludzie kompromitujcie się "

Poczytaj to http://support.microsoft.com/kb/328849/pl . Byś ładnie podziękował a nie narzekał jak ktoś chce ci pomóc . Następnym razem posłuchaj syna - widocznie mądrzejszy .