Zamykanie reklam we flashu

na dobrychprogramach wyświetla mi się duża reklama flash antywirusa firmy eset,czy ktoś ma pomysł,jak ją zamknąć ?

Ja mam podobnie

zrzutekranuej3.th.png

zrzutekranu1zt1.th.png

Ale tylko na Ubuntu

Problem jest nam znany. …polega na odmiennym działaniu wtyczki flash na systemach linuxowych.

Administracja już prowadzi prace nad jego usunięciem.

Cierpliwości…

Problem występuje zarówno pod wtyczką adobe jak i gnuflash. Inne reklamy tego typu na innych stronach działają prawidłowo. Wynika z tego, że twórca reklamy mówiąc kolokwialnie coś skaszanił.

W każdym razie dla userów Linux-a reklama została wyłączona, przynajmniej od czasu rozwiązania problemu.

W ogóle ta reklama to nie wypał, powinna być w formie bannera a nie takiego okna :confused:

Rozmawiamy tutaj o konkretnym problemie, a nie o tym czy się to komuś podoba czy nie i co o tym myśli. Tak więc, proszę się powstrzymać od zbędnych komentarzy.

Ta reklama w normalnej, tj. zwiniętej formie zajmuje raptem skrawek miejsca, więc nie rozumiem w czym problem. Jak ktoś chce zobaczyć więcej to może sobie ją rozwinąć ale nikt go do tego przecież nie zmusza.

Za nieprawidłowe działanie na systemach linuksowych przepraszam. Niestety to nie my robimy te reklamy tylko przysyłają je reklamodawcy. Na razie, jak pisał Lisek, na linuksach ta reklama w ogóle się nie pojawia.

Zastanawiam się dlaczego ja mam identyczny problem a pracuje na firefox pod Win Xp. Jakieś pomysły ?

Stara wersja FlashPlayera?

na MAC OS X jest ok sprawdzałem i moge powiedzieć źe fajny pomysł z taką reklamą kompromis między pop-up a normalną

mi się ta reklama spodobała… i przyznam że działała… ale dawno jej nie widziałem ;] pamiętam że kumpel u mnie był i ją pokazałem ;] efektowna i nieprzeszkadzająca ;] co do wyłączania reklam można to zrobić wyłączając flasha w dodatkach ale nie wiem czy w operze i innych jest taka możliwość ;] w firefoxie owszem… mi flash strasznie męczy komputer… rozglądam się za jakąś starą wersją już z 3 miesiące i zacząć nie mogę xd jakoś mi się nie chce bo to błahy problem ;p