Zamykanie systemu trwa 5minut... logi

Witam, mój windows kochany potrafi zamykać się czasami 5minut, czasem dłużej… Pokazuje się okienko ZAMYKANIE PROGRAMU - NET-broadcast.event.window.2.0.0.0.33c0d9d0. pasek przelatuje do końca i i tak muszę nacisnąć ZAMKNIJ PROGRAM, pózniej wyskakuje to samo okienko ale już od ZONE Alarma, jednak szybko samo sie zamyka. Przy starcie systemu małe ikonki w pasku zadań pojawiają sie powoli, nie wiem czy to może być spowodowane jakimiś złymi ustawieniami pamięci wirtualnej ? mam 1024MB ramu + dysk 120gb, w opcjach wydajności mam ustawione 3500MB pamięci wirtualnej. A, jeszcze jedno, Klikam prawym na pasek zadań > właściwości , jest tam pole UKRYJ IKONY NIEAKTYWNE, po prawo od niego jest DOSTOSUJ, no i w tym dostosuj są elementy bieżące (czyli te co mam teraz otwarte - gg, zone alarm, ATI Catalyst Centre itd, i elementy poprzednie, a w nich jest okolo 50-60 jakichs dziwnych rzeczy, nie wiem czy kiedykolwiek cos takiego mialem na kompie, np. oggdsf, ogc11, h4mster re, duzo rzeczy sie powtarza… PORADŹCIE COŚ.

lukasz_xd odpuść sobie takie rady bo spotka Cię nagroda - post kosz.

W logach nic nie ma, skan AVG AntiSpyware 7.5 po update, wklej raport.

coś znalazłem że to może być ATI Control Panel, zaktualizuj niezaszkodzi. a i zainstaluj najnowszy NET Freamework 2.0

Tak na wszystkich forach pisze że jest to ATI a dokładnie sterowniki, zaktualizuj je.

Odpisz jak pomoże :slight_smile:

Skan prawdopodobnie nic nie pokaże ale niezaszkodzi przeskanować :slight_smile:

Jeżeli nie uda się to zreinstaluj NET Freamework 2.0 i sterowniki do karty ATI, Powodzenia !!

Złączono Posta : 02.07.2007 (Pon) 9:11

to co ci pokazuje na pasku to filtry WMP np.:

oggdsf: Ogg DirectShow Filters

ogc11: tego to niewiem ale jest tu coś (chyba konwerter wmp do pocket pc ??) [url]http://www2.geoinform.fh-mainz.de/~zipf/chapter35_weiserzipf_sld.mobile.pdf

chyba wrzuca ci wszystkie procesy które chodzą w systemie na pasek ale tego to już niewiem, (przynajmniej to tak wygląda)

Jak usunąć ikony w WindowsXp

polcam także ten oto mały progamik User Profile Hive Cleanup Service http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=1B286E6D-8912-4E18-B570-42470E2F3582&displaylang=en Wszytstko dzięki google.com

alienx7

Proszę o kontakt na PW.

Temat zostaje zablokowany do czasu wyjaśnienia .