Zamykanie systemu windows

Witam !!

Podczas zamykania systemu dochodzi do momentu “zamykanie systemu windows” i na tym koniec ;/ moge tylko wcisnac przycisk power… ;(

Acer 5720Z

Pojawiał się ten watek już nie raz.

Wpisz regedit w uruchom i wybierz : HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon i tam znajdź wrtość powerdownaftershutdown i ustaw na 1 i powinien się wyłączać, jednak czasami jakaś aplkacja lubi zmieniac tą wartość na 0. Musisz przetestować.

niestety nie pomogło ;(

Przywracanie systemu robiłeś?

popatrz na uruchomione procesy, i zobacz czy czasem któryś nie przypomina jakiegoś robaka,

ppm na mój komputer->usługi i aplikacje->usługi a jak nie to alt+ctrl+del i zobacz czy nie ma jakichś dziwnych procesów. Zobacz też jakie programy odpalają się przy starcie. Skorzystaj z ccleanera i przeczyść dysk i rejestr. A także zmniejsz jak tylko się da ilość odpalanych programów przy starcie. Sprawdź jeszcze raz ta wartość w rejestrze i może próbuj wyłączać jakieś aplikacje i po ich wyłączeniu zamykaj system. I po wyłączeniu której system wyłączy się normalnie i wtedy zobaczysz jaka aplikacja powoduje ten błąd. A instalowałeś jakiś program ostatnio??

Problem pojawił się odrazu po zainstalowaniu systemu ;/ (pierwszy restart po zainstalowaniu sterowników) w msconfigu ustawiłem uruchamianie diagnostyczne żeby zobaczyc czy to czasami nie jest jakiś proces jednak nic to nie dało problem nie zniknął ;(

Powiem ci że i ja miałem tak kiedyś, i to też pamiętam, że tylko po jakimś formacie miałem. Teraz już elegancko się zamyka mimo tej wartości 0 w rejestrze. Ale mi też przegądarka pomagała w newyłączaniu, zauważyłem że po dłuższym korzystaniu z ff tak się działo. A próbowałes czyścić rejestr i dyski z różnych śmieci. Użyj easycleanera

Zainstaluj ten program, może Ci pomoże w zamknięciu komputera.

http://www.snapfiles.com/get/uphcservice.html

A zainstalowałeś już wszystkie stery?:mrgreen:

A czy instalowałeś system z podłączonym kablem od neta? Jak tak, to na bank masz jakiś syf.