Zanik pamieci dysku C

Witam . Mam problem odnośnie pamięci na dysku C. Od jakiegoś czasu przy włączaniu komputera pokazywał się błąd z pamięcią wirtualną i po naciśnieciu ok restartowało komputer i tak w kółko jedynym rozwiązaniem było wejście bez konsole odzyskiwania. Okazuje się , że pamieć na dysku C mi zanika i powraca , na dysku C nie instaluje niczego od ostatniego formatu tylko najważniejsze pliki typu sterowniki czy antywir . Wchodzę na pc i na dysku jest dajmy na to 500mb po wejściu na internet pamieć maleje nie chodzi o zwykłe strony bo nic się nie dzieje ale gdy wejde na yt czy na inna stronę żeby obejrzeć film pamieć znika i nie ładują się filmy . Chciałem teraz przeskanować komputer antywirusem ale… Podczas skanowania nie wiem może 5 min mija od włączenia start komputer się zawiesza i trzeba restartować i wracam do punktu wyjścia . Jeżeli ktoś wie co może się dziać proszę o pomoc. Z góry dziękuje .

ile masz pamięci ram

jaki masz dysk twardy

przeskanuj dysk twardy programem hd tune zdjęcia z zakładek health i error scan pełne skanowanie nie szybkie

Widzę że plik wymiany jest przydzielany dynamiczne to dlatego te miejsce znika. Ja bym przeniósł na inną partycję i określił stały rozmiar. Filmy na youtube nie działają bo pewnie brakuje miejsca na dysku i nie ma jak w cache przeglądarki zapisać bo za mało miejsca może być. Dysk raczej powinien być dobry, ale przezorny zawsze ubezpieczony. Dla pamięci 512mb bym dał tak 2gb i do internetu powinno starczyć, chyba że jest więcej to można się zastanawiać. Ja tam zawszę daję pod linuxem jak i windowsem po 2gb na plik wymiany dla zapasu.

najpierw zrób oczyszczanie dysku

(windows\system32\cleanmgr.exe)

albo masz mało miejsca na partycji z systemem albo uszkodzony dysk i gubi sektory ;/

Dobra to co mam dokładnie według was robić ?

Edit:

Oczyszczanie dysku zwróciło mi prawie 3 gb pamieci :slight_smile: Dzieki wielkie za pomoc mscislaw. :slight_smile:

jak to co to co napisaliśmy

odpowiedz na moje pytanie z poprzedniego postu