Zanikanie internetu po pewnym czasie

Witam. Mam problem z internetem. Po uruchomieniu kompa jest wszystko z internetem ok. Jednak, po dłuższym czasie pracy z kompem, internet jakby zanika tzn. Przeglądarki nie piszą, że brak połączenia, lecz strona się tak jakby ciągle ładuje. Na windows XP było wszystko ok. Nie jest to wina dostawcy neta, bo na drugim kompie z windows xp jest wszystko dobrze. Wirus żadnego nie ma na 100%, skanowałem wszystkim co jest m.in. f-secure, nod, kav,

g data, avira, avast, ad aware itd. Po restarcie PC net znowu wraca. Stery wszystkie zainstalowałem. Proszę o pomoc, bo nie chcem co około 1.5 godziny restartować PC . :?

Masz LAN, czy połączenie telefoniczne(ADSL)??

Mam net od dialogu kablówka, tylko do jednego kompa. :roll:

ja mam podobny problem tylko w moim przypadku szybciej znika internet, mój system to vista.

Proszę o pomoc

Podaj logi z Hijackthis

Log z hijacka http://wklej.org/id/958c7beb29

W logu nic nie widać

Nikt nie zna rozwiązania tego problemu ?? :frowning:

Mam podobnie czasami zanika po godzinie czasami po 3 ale restart zawsze pomaga

internet przez kablowke

U mnie ten problem wystepuje na viscie premium na LAN i WIFI !Znalazł już ktoś rozwiązanie tego problemu? Wyglada to tak jakbym miał interet zamulony na maxa …;/

Czy macie wyłączone oszczędzanie energii na kartach sieciowych (na tej przez, którą się łączycie) ?

screenr.th.png

Miałem włączone to!;/ Dzięki !!

Dziękuje ale to jeszcze bezpodstawne stwierdzenie :smiley: Daj znać czy pomogło :smiley:

Pomogło, pomogło :slight_smile:

To fajnie :smiley: