Zaniki

Nie wiem kto i w jakim celu kasuje mi pochwały ostatnios znikła mi jedna, a pozniej trzy jescze rano miałem 31 a teraz 30 powinieniem wsumie miec 34 .

Nie zeby mi zalezało na samych pochwałach ale jest to troche irytujące :stuck_out_tongue:

Chyba u Ciebie ze znajomości regualminu :stuck_out_tongue:

Z tego co mi wiadomo to Lazikar Ci wyjaśnił pewne sprawy na kanałach prywatnych, ale jak widać owe wyjaśnienia do Ciebie nie trafiają :frowning:

Co do tego mam poważne wątpliwości :roll: :roll: :roll:

Nawet jezeli mi zalezy, to Lazaiker nic mi nie wyjasnił na ten.

Więc moze łaskawie ktos wytłumaczy mi dlaczego sa one mi zabierane.

To tak jagbys zabrał cos komus na co pracował i nawet nie wyjsanił dlaczego :roll:

Z tego co rozumiem to fiesta napisał że jeżeli ktoś przyzna Co pochwałę to jest ona potem weryfikowana przez admina/moderatora i jeżeli powód/powody przyznania pochwały łamią regulamin to jest ona wtedy usuwana. Przynajmniej ja to tak rozumiem

Tak tylko wszystkie były przyznane jakis czas temu i były slusznie przyznane a jest zbiegiem okolicznoci ze akurat tylko mi są kasowe.

Jagbys widział za co były przyznane tez bys sie kłucił.

A pozatym jezeli moderatorów podnieca kasowanie mi pochwal to skasujcie mi wszystkie :roll:

mówisz i masz - może się podniecę :lol:

następnym razem jak będę kasować pochwałę, to skontaktuje się z userem i spytam czy mogę

Myślę ze trochę przesadzasz.

Porozmawiałem z kolegami i wiem juz dlaczego niektore zostały skasowane.

Przykład:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 061#379061

Za ten post dostałes jedną z pochwał. I wszystko ok, ale w temacie pochwał było w sumie trzy. I wszystkie zostały skasowane przez jednego z Moderatorow a kamaa został poproszony o przyznanie jednej osobie. Że tego nie zrobił to juz…

yyy, brak słów.

zadam pytanie OT.

dlaczego tak arogancko się wypowiadacie? “może się podnicę?” - no i po co? zapewne Zenkowi Rolnikowi zrobiło się niemiło.

z resztą Shark też jakoby nawiązywał do tej sytuacji. z resztą nie tylko on. mi usunięto z 5 pochwał ale się nie wypowiadam. panowie, spokojniej.

Greg0r0 proponuję zwrócić uwagę na ton w jakim najczęściej userzy zwracają się z pretensjami do moderatorów. O ile na forum niektórzy się hamują o tyle takich hamulców najczęściej brak w kontaktach na PW czy komunikatorze. Jak widać userzy mogą sobie pozwolić więcej niż moderatorzy - to tylko z naszej strony obowiązuje szacunek i dobre wychowanie.

Uważasz, że wyrażenie

jest okey i nie powinno paść słowo przepraszam ??

Zdaniem tym Zenek Rolnik dał wszystkim do zrozumienia, że jesteśmy bandą typów, którzy na forum nie robią nic innego jak tylko utrudniają życie userom odnajdując wątpliwą przyjemność robienia innym na złość.

Mi też jest przykro jak ktoś mi zarzuca rzeczy, które nie mają miejsca, a są podyktowane złością i zwykłym gadaniem dla gadania

Gwoli ścisłości Zenek Rolnik poruszał tę sprawę na kanałach “prywatnych” jak widać tłumaczenia i wyjaśnienia chyba były zbyt niekonkretne, skoro założył temat szukając obrony u innych sprawiając wrażenie pokrzywdzonego usera

jeżeli strona roszcząca nie zacznie przedstawiać swoich racji w sposób zrównoważony jak i szeroko pojętej kulturze wypowiedzi, to ja nie czuję się zobowiązany do takowego postępowania z mojej strony - a może dawka ironii otrzeźwi niektórych.

nie poruszajmy tego tematu - podpis tego usera dał jasno do zrozumienia jak podchodzi to tych spraw, a także jego wypowiedź dotycząca przyznanych mu pochwał przez innych userów i jeżeli chodzi o tego usera zakończą to w tym miejscu

Proszę tylko o jedno - zanim ktoś poruszy ważny temat i będzie szafował wyroki na podstawie wygodnych przesłanek (najczęściej niestety są wybierane słowa wyrwane z kontektu) to niech czasem jednak spróbuje się zastanowić i zdobyć więcej faktów…

W kwestii zachowań niektórych userów na PW, to miałem wątpliwą przyjemność widzeć kilka takich “mądrych” tekstów.

Generalnie ręce opadają…

Cóz niektótym bardzo czięzko odbierac krytyke od osób nizej w hierarhi “userów” bo wydaje mi sie ze chodzi tutaj tylko o to…

Cóz przykre jest ze forum w ciągu póltora roku az tak strasznie sie zmieniło, nie powiem ze na gorsze bo bedzie to złe stwierdzenie.

Bo poziom jest bardzo dobry, ale jezeli chodzi o klimat to naprawde pożal sie Boże.

Wiec dlatego jest to mój ostatni post na tym forum, niestety nie widze swojej przysłosci na forum gdzie jestem publicznie krytykowany za wyrazenie własnego zdania. I ciągle lekceważony.

Pozdrawiam “zdrówych” userów i moderatorów. :wink:

dobra - dajcie Zenkowi połowe moich pochwał i bedzie good. 8)

Cała dyskusja o pochwalach na forum zmusza mnie do jednego niestety. :?

:x :x :x :beksa:

I to byłoby nalepsze rozwiązanie wszystkich tego typów problemów.

(Oczywiście o ile dobrze zrozumiałem sens, że pochwały znikną całkiem ) :lol:

Witam spowrotem :stuck_out_tongue:

Jakos święta przychodzą zyć sie che pomagać ludzią tez 8)

Wiec zacznijmy od przeprosin:

Dla całego sztabu Moderatorów, za mój niezbyt smaczny humor i głupie komentarze.

No i mysle ze bedzie to dobry początek :stuck_out_tongue:

witamy - pozwolę sobie zamknąć ten temat. Nie ma tu już nad czym prawić

Zapomniałeś o Userach i Adminach, ale spoko święta. :mrgreen: