Zanikniecie internetu i utrata dzwieku przy filmikach na YT

Witam!

Otoz od dluzszego czaszu (jakies 1.5roku) baardzo dlugo laduje mi sie Windows. Jednak to nie jest moja jedyna zmora Przy filmikach na YT oraz innych we flashu czesto, a wlasciwie po mniej wiecej 1min, urywa sie dzwiek i 2sek po tym wyskakuje dymek - Gniazdo zostalo odlaczone. Dymek jest taki sam, jak wtedy gdy odlaczymy glosniki od kompa. Lecz gdyby nie ten dzwiek to bym przebolal Rownoczesnie z zaniknieciem dzwieku ucieka internet ( mam router Wi-Fi, jednak gdy mialem modem sagema bylo to samo) I rownoczesnie wiesza sie myszka. Zeby wszystko wrocilo do normy trzeba resetowac komputer…

Mam nadzieje, ze jakos pomozecie mi rozwiazac ten problem…

Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc

tito17 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

alles gut? nie znam niemca :smiley:

Format zrob

robilem dwa razy… i nadal to samo… po kupnie kompa po miesiacu zniknal w ogole dzwiek i dopeiro ostatnio zobaczylem, ze sa nadinstalowane sterowniki. Teraz natomiast znika tylko przy ogladaniu flashy, czyli przy gierkach tez.

Dodane 29.07.2009 (Śr) 23:54

nikt nie wie jak to rozwiazac?