Zaostrzona prywatność na facebooku

Cześć,

Chciałem zadbać o swoją prywatność na facebooku i mam mały problem z ustawieniami na koncie.

Chce aby obca osoba nie miałą dostępu do moich albumów, nie widziałą wyświetlanych postów, informacji o szkole etc… Czyli pełna izolacja.

Koło zębatki na stronie głównej–>ustawienia prywatności–>blokowanie–>i dodaj osoby blokowane. Nie będzie Cię ta osoba wgl. widziała.

 

Obca osoba, to rozumiem, że chodzi o osoby, których nie masz w znajomych? Jeśli tak, to wchodzisz w ustawienia prywatności–>Prywatność i przy opcji Kto może zobaczyć dodawane przeze mnie treści? Ustawiasz znajomi, a jak chcesz większych ograniczeń, wybierasz Ustawienia niestandardowe, tam wiebierasz kto może widzieć twoje posty. Te ustawienia będą domyślne przy publikacji postów, natomiast przy każdej publikacji posta możesz wybrać kto będzie je widział. Następnie przechodzisz do Oś czasu i oznaczanie, tam możesz ustawić kto może widzieć twoją oś czasu, kto może pisać na twojej osi czasu, np. znajomi lub tylko Ty. Możesz też określić kto i czy w ogóle może Cię oznaczać, a jeśli może to wybierasz czy oznaczanie ma być akceptowane automatycznie czy ręcznie za każdym razem osobiście przez Ciebie.