Zapamiętane DNS

Witam,

nagle pojawił się następującym problem:

W miejscu numer 1. bezproblemowo łapie WiFi i internet hula jak powalony :).

W miejscu numer 2. niestety potrafi połączyć się tylko routerem i interentu nie ma, poniważ zapisał sobie w pamięci DNS miejsca 1. gdy wchodzi w właćiwości WiFi -> protokól internetowy wersji 4 -> Ogólne -> Zawansowane -> DNS, w adresach serwerów DNS mam wprowadzone dwa 85.255.112.115;85.255.112.186. Jak usuwam to dalej są dostępne. Przyczyna na pewno tkwi w tym ponieważ, gdy wchodze w tryb awaryjny albo adm i kasuje to wtedy w miejscu 2. internet hula, ale zaraz potem DNS wracaja. Próbowałem wyłączyć “Zarajestruj adresy tego połączenia w DNS” nie działa. Mama tam tylko zaznaczone opcje Dołącz sufiksy DNS: podstawowy i konkretnego połączenia.

Wpisz ręcznie DNSy na:

208.67.222.222

208.67.220.220

i zobacz czy wówczas działa dobrze - są to DNSy z Open DNS

Przeczytaj => Niektóre strony internetowe nie otwierają się

Wszystko pięknie ładnie tylko nie mogę tego pozmieniać bo ustawienia wciąż wracają. Jak już pisałem usuwałem DNS w trybie awaryjnym używałem też flushdns, ale przy normalnym użytkowniku to nie działa nawet jak mam włączone konto administratora (oczywiście to schowane konto)

Oznacza to, że przy uruchomieniu komputera musi być włączany jakiś skrypt, który przywraca DNSy na stare dane - musisz sprawdzić system czy nie ma syfu oraz czy czasem nie masz jakiegość programu, który ustawia to automatycznie