Zapamiętywanie haseł- "Nie dla tej witryny" IE- jak cofnąć

Witam,

Kiedyś wybrałem dla jednej witryny żeby przeglądarka IE nie zapamiętywał haseł - dziś jest to mi potrzebne. Jak to cofnąć? Autouzupełnianie jest włączone, resetowanie ustawień nie pomaga.

Jeśli ktoś wie jak to cofnąć lub gdzie IE przechowuje takie wyjątki proszę o info.

Usuń witrynę za pomocą IE PassView:

http://www.nirsoft.net/utils/internet_e … sword.html

PPM -> Delete Selected Items

niestety nie pokazuje żadnych witryn. Po drugie ten program chyba wyciąga zapisane hasła, a mi nie o to chodzi.

Chcę przywrócić opcję zapisu hasła dla witryny dla, której kiedyś była wybrana opcja “Czy chcesz zapisać hasło - Nie dla tej witryny”

Nie znam się, ale ja bym spróbował usunąć plik/i cookie tej witryny.

Niestety tego typu operacje nie pomagają. Wiem, że w FF jest plik, który odpowiada za takie wyjątki, pytanie czy jest taki edytowalny plik w IE, bądź inny sposób na cofnięcie tego( na innych stronach normalnie działa zapamiętywanie haseł)

Można wiedzieć co to za strona? Poza tym niektóre witryny nie pozwalają? zapamiętywać haseł, np. w IE i Chrome (nie wiem jak reszta) nigdy nie zapytał o zapamiętanie hasła na stronie logowania do poczty o2.

Ewentualnie - jeśli Ci na niej nie zależy może usuń całą historię przeglądania z tej przeglądarki.

EDIT:

Znalazłem coś takiego, jeśli to nie pomoże, to szukaj po zapytaniu: “How To Force Internet Explorer 7 To Save Web Site Password After Answering No”

EDIT:

Na blogu msn Eric Law mówi, że nie ma łatwiejszego sposobu, poza tym, aby usunąć historię przeglądania. Jednak dalej podaje link do programu, który sam napisał?, a który pozwala do konkretnej witryny usunąć hasło i przywrócić? monit o zapamiętanie. Tak jego wpis zrozumiałem. Wypróbuj.

Ja lecę na bro wa rka ;]

Pozdrawiam.

A może wyczyścić historię przeglądania?