Zapełnia mi sie już dysk C

Witajcie mam problem tego typu że powoli zapełnia mi sie dysk mojego komputera.Mam AMD SEMPRON 2600+ .Dysk mam podzielony na cztery części: c,d,e,f.Dysk C już mi sie powoli zapełnia.Poradźcie mi co moge poprzenosić na reszte dysków tak aby wszystko działało poprawnie oraz podpowiedźcie jak to zrobić.Z góry dziękuje. :slight_smile:

Zamiast instalować różne rzeczy na dysku c: to instaluj na pozostałych.

A może przenieś wolne GB z D na C. Polecam Paragon Partition Manager.

jak D@widoS powiedział a ja dodam :stuck_out_tongue:

Nie instaluj dupereli na C. Tą partycje powinieneś zostawić sobie wyłącznie pod system i programy użytkowe i nic więcej. Wtedy nie będziesz miał problemu z brakującym miejscem

Ja nie instaluje na dysku c żadnych programów a 3 dni temu miałem jeszcze wolne 1 GB a teraz jest ledwie 200 i za każdym razem sie zmniejsza. Sprawdziłem czy jest to zalerzne od aktualizowań lecz mam je zajęte program antywirusowy nic nie wykazuje. Co robić ?

Pozdrawiam. :slight_smile:

Jeżeli masz załączone przywracanie systemu to usuń te punkty .mój komputer C/właściwości /oczyszczanie dysku/więcej opcji /przywracanie systemu i oczyść.Obecnie jest w kioskach komputer świat niezbędnik a tam program TuneUp Utilities 2006 raz w tygodniu sam czyści komputer ze wszystkich śmieci ,polecam.

Do oczyszczania dysku może też być przydatna aplikacja CCleaner. Mała, prosta i niezawodna. Należy tylko odpowiednio ją skonfigurować, aby usuwała także tzw. deinstalatory hotfixów, które mogą zajmować sporo miejsca. Osobiście dodaję także foldery na pliki tymczasowe użytkownika i systemu - całkiem sporo śmieci może tam być.

P.S. CCleaner dostępny jest oczywiście w Dobrych Programach.

odkurzacz też jest dobry