Zapełniony dysk C - nie działa kursor myszki

Witam. Dostałem zadanie praktycznie niemożliwe do wykonania no, ale próbuję jakoś doradzić osobie, która boryka się z tym problemem. Ma ona laptopa, Windows XP. Podczas nagrywania jakiegoś programu wyłączył się jej laptop. Po próbie włączenia go wyskoczył komunikat coś w tym stylu “Dysk C zapełniony” i kursor myszki (jak i touchpad) przestały działać. Moim zdaniem przez to, że dysk C jest zapełniony nie czyta sterowników do myszki. Podobno, aby rozwiązać ten problem należy usunąć niepotrzebne rzeczy z dysku aby go zwolnić - tylko jak ? Jak to zrobić gdy kursor nie działa ? Jak to naprawić ?

Laptopa nie mam przed sobą, jest to problem na odległośc dlatego napisałem “prawie niemozliwy”.

Witam.Niech ta osoba uruchomi kompa w trybie awaryjnym.Przy starcie przytrzymać klawisz F8,następnie wybrać “uruchom w trybie awaryjnym” i usunąć to co niepotrzebne.

Pobierz i zastosuj w trybie awaryjnym narzędzie TFC.

jeśli tryb awaryjny także będzie niedostępny to użyj bootowalnej liveCD np Parted Magic

info

i po załadowaniu kernela do pojawi się środowisko (GUI) z którego będziesz mógł skopiować część danych na pena lub

po prostu usunąć niepotrzebne śmieci które blokowały prawidłowy rozruch systemu windows